Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete késik a menstruációm....

3 hete késik a menstruációm. Áltakában nem pontos, de ez már sok.17 éves vagyok.4 hete veszítettem el. Ez befolyásolhatja? Másnap volt egy kicsi barnás folyásom.

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert és igazából csak kb negyed óráig voltunk együtt mert eléggé fájt és abbahagytuk..Nemtudom mi lehet a probléma:(

2016. nov. 23. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet már az első együttlét sikerrel járt, nem lyukadt ki a gumi?
2016. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem..nem vettük észre
2016. nov. 23. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első együttlét sok lánynak bezavar a ciklusába, így ez normális. Nekem pl első szex után két héttel hamarabb jött meg. Nyugi. Egyébként meg felnőtt nőknek is kimaradhat nagy ritkán egy mensi, nem gépek vagyunk.

20L

2016. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Csak már eléggé beparáztam mert még sosem késett ennyit..:/
2016. nov. 23. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy tesztet csinálj, hogy tutira kizárd a terhességet (ennyi idő után már mutatja a teszt) akkor megnyugszol és meg is fog jönni :) Ha idegeskedsz nem jön meg, ami miatt ideges leszel, ördögi kör..
2016. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2016. nov. 24. 17:29
 7/8 A kérdező kommentje:
2 teszt is negatív lett..de már lassan egy hónapja késik
2016. nov. 29. 05:55
 8/8 anonim válasza:
1hónapja velem is ez történt,aztán elmentem a dokimhoz,és kiderűlt h a stressz miatt késik,no para megfog jönni :)
2016. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!