Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hétig szedtem Actil duot,...

2 hétig szedtem Actil duot, és pár napig dalacint, amíg az actilt fel nem írták. Ez mennyire csökkenti a fogamzásgátló hatását? Jelenleg Duomoxot szedek mert foghúzásom volt.

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csökkenti, ilyenkor ajánlott másképpen is védekezni.
2016. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagy esélye van a teherbeesésnek?

Kb.1 éve szedem ezt a fogamzásgátlót.

(Simycia). Az orvos szerint kevés hormon van benne,mert vékony alkat vagyok.

2016. nov. 25. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi félre fogalmaztam.Vagyis azért írta fel ezt,mert vékony vagyok,és nem akart olyat belém tömni,amibe sok hormon van :)
2016. nov. 25. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy az esélye, de előfordul, ezért védekezzetek gumival ameddig a gyógyszert szeded és utána még 1 hétig.
2016. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mai fogamzásgátlók már nem tartalmaznak lórúgásnyi hormont.


A hatását gyengíti, én nem szórakoznék azzal, hogy mennyire. Ha nem akarsz babát használjatok óvszert!

2016. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mindenképpen csökkenti a hormon felszívódását,ezért abban a hónapban mással is védekezni kell!
2016. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!