Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csikló körüli fájdalom?...

MacsekCicus kérdése:

Csikló körüli fájdalom? Gyulladás?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdett fájni és viszketni a csiklóm meg az akörüli rész. Tegnap este erősödött a fájdalom, olyannyira, hogy egy percet sem tudtam aludni egész éjszaka. Egyszer sikerült volna elaludnom de rá két percre sírva ébredtem. Elmentem ma nőgyógyászhoz, nem vett kenetet meg semmi, csak megfogdosta, mondta, hogy gyulladás, felírt Klion tablettát 3x2 3napig, Canesten hüvelykúpot, és kammila filteres teát ülőfürdőnek. Mindent kiváltottam, bevettem, betettem, beleültem, de semmi, elviselhetetlenül fáj és nem tudom mit kezdhetnék vele. Beszéltem valakivel aki szerint az orvos hiába írta fel a Canestent, mert valószínűleg nem gombás fertőzés. Ismerősöm szerint inkább hugyúti. Ő a tőzegáfonya kapszulát ajánlotta. Viszont ma már nem tudom megvenni, és nemtudom mit csináljak annyira elviselhetetlenül fáj, már többször elsírtam magam, annyira fájt. Meg viszket inkább. Van párom, de több, mint két hete semmi nem volt köztünk, nem volt itthon, szóval valószínűleg neki nincs hozzá köze... Valamit tudnátok tanácsolni?

17/l



2016. nov. 25. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sósvizes ülőfürdő nem árthat, esetleg ha bármi van otthon húgyúti fertőzésre (Rowatinex vagy akármi), és fájdalomcsillapító (Voltaren Dolo, Advil stb).
2016. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hugyúti fertőzésre nincs semmi:/ fájdalomcsillapító meg nem használ:( de köszönöm a választ
2016. nov. 26. 00:44
 3/4 Orultseg123 ***** válasza:

A sos furdozest nem ajanlom. :)

Nekem is volt mar igy azt hiszem. Fogalmsm sincs hogy hivjak ezt. De valami homba. Nalam 2 hetig tartott, az elso het nagyon kemeny vol:)) amyira viszketett, irratalo erzes.

Azt tanacsolom hogy tisztalkodj reggel este. :) NE NYULJ EGYALTALAN HOZZA! Ez nagyon fontos:) es 2-3x egy heten (ha addig meg tartani fog) obligesd meg sima kammillateaval:)

Jobbulast:)

2016. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hét? Hát én addig nem bírnám ki ezt a fájdalmat:( köszönöm a választ
2016. nov. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!