Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba után apró duzzanat...

Hüvelygomba után apró duzzanatok, szemölcsök vannak ott lent, nagyon érzékeny és fáj, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hüvelygomba tüneteire vettem Canesten kúpot és krémet. A kúpot elhasználtam, nagyjából eltűnt a fehér túrós folyás és az égő fájdalom kívül és bent. Most viszont bizonyos pontokon fáj kívül a szeméremajkaknál, megnéztem és apró duzzanatok vannak amiket ha megnyomok szúrós érzés, a fehérnemű is dörzsöli. Ez is a hüvelygomba tünete, vagy valami más? Elhasználjam rá a maradék Canesten krémet? A krémre az van írva hogy 1 hét a kezelési idő, pénteken este kezdtem.
2016. nov. 28. 10:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és voltam rákszűrésen 2 hete és jó lett az eredményem, a nőgyógyász is mondta hogy egészséges vagyok ott lent. Antibiotikumot kellett szednem a fogamra, 5 napon át nap 3x, arra gondolok az hozta ezt ki. Csak ezek az apró szemölcsöket nem értem.
2016. nov. 28. 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehetnek eltömődött mirigyek,de lehet nemi szemölcs (condyloma) is. Menj vissza az orvoshoz. Ha mirigyek nincs semmi baj,de a szemölcsöket kezelni kell.
2016. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hüvelygomna tünete ez is, kend továbbra is a canestennel, ha nem múlik, akkor lehet, hogy kellene még egy hüvelytablettás kúra, vagy gombaellenes gyógyszer.
2016. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem szemölcs, csak apró hólyagok, a szemölcs nem viszket, nem fáj és legtöbbször nem ennyire pici. Nem kell rákenni az egész tubus canestent, az túl sok, viszonylag vékonyan kell kenni.
2016. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Maga a szemérem test már nem fáj, hanem ezek a kis pontok érzékenyek! Meg még kicsit piros vagyok odalenn! Akkor fejezzem be a krémet és vegyek még egy canestent? Páromat is bekenjem ha a betegség elején együtt voltunk ( akkor még nem tudtam hogy hüvelygombám van, mert csak picit csípett a vizeletem, azt hittem felfázás, akkor jöttem rá hogy nem az amikor jött a túrós folyás).
2016. nov. 28. 10:53
 6/11 A kérdező kommentje:
És a hólyagok mitől jöttek ki? Canesten kezelés 2. napjától érzem.
2016. nov. 28. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Most akkor hólyagok vannak ott vagy szemölcs szerű növedékek?? Nagyon nem mindegy!!!
2016. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azok szerintem inkább hólyagok, de nagyon picik, alig látni! Halvány fehéres színűek, de nagyon szúró érzés ha hozzáérek, a bugyi is ha hozzáér rossz érzés. Ezek fent vannak, a csikló körül a bőrön, belül a hüvelybemenet mellett pedig tapintással érezhető kis duzzanat van de az nem látszik.
2016. nov. 28. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hólyagok,akkor ténlyeg lehet gomba,de mirigy is. Kend a Canestennel.És ha apárodat eddig nem kezelték,akkor ő is kenje magát a Canestennel. A hüvelybemeneted mellett a duzzanat nem fáj?
2016. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha megnyomom akkor fáj. Kúpot is vegyek és csináljam meg még egyszer a 3 db-os kúrát?
2016. nov. 28. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!