Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ahogy gugoltam valami atlátszó...

Ahogy gugoltam valami atlátszó, talán kicsit fehére folyadék jött ki belőlem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma mikor kijöttem a kádból ahogy megtörölköztem rögtön legugoltam a hörcsögökhez (a hörcsögketrec rögtön a kád mellett van), hogy adjak nekik enni. Egy kicsivel később ahogy gugoltam valami atlátszó, talán kicsit fehére folyadék jött ki belőlem. Mi lehet ez? Lehetséges hogy fürdés közben belém került egy kis fürdővíz? Vagy kéne aggódnom??

2016. nov. 30. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha serdülő, akkor folyás, ha felnőtt, akkor szintén folyás, valamint az is kérdéses, hogy mikor szeretkeztél utoljára óvszer nélkül?

Viszket? Ég?

2016. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

14 és a mult hétvégén.

És mi az a folyás?

2016. nov. 30. 05:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Fehérfolyás, normális. Ez tisztítja a hüvelyt, izgalom hatására pedig több termelődik, így síkosító hatása is van.

Nem tudom, milyen hörcsögeid vannak egyébként, de egyrészt a hörcsögöket tilos együtt tartani, mert magányos állatok,másrészt a fürdőszobai párás levegő egyáltalán nem jó nekik.

2016. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De azert ilyen mertekben is normalis hogy ilyen kis "pocsolya" szeruseg alakul ki alattam?

Es amugy tudom hogy nem a legjobb nekik a furdoszobaban de mivel koszolnak, apam csak ott engedi meg oket es azert tartjuk oket egybe mert szeretnenk ha kicsinyeik lennenek es nyugottan tarthatjuk oket egybe az nem baj

2016. nov. 30. 09:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem baj a nagyobb mennyiség, mert ez így normális.

Visszatérve a hörcsög témára, elég nagy baj, hogy így szaporítasz a szüleiddel együtt. A felnőtt hörcsögöket a párzás után eleve külön kellene tenni, mert NEM JÓ NEKIK EGYÜTT. Másrészt gondolom, fogalmad nincs, milyen genetikai háttérrel rendelkeznek. Ha ugyanis vám bármilyen örökölhető betegségük, akkor az összes kicsi beteg lesz. Ha a szülők testvérek, az összes kicsi vérfertőzött lesz, ami azt jelenti, hogy akár születhetnek végtagok nélkül, idegrendszeri betegségeik lesznek, és borzasztó rövid élettartamuk lesz. Ha a két felnőtt tenyésztőtől van, rendelkeznek származási lappal, és nincsen közös felmenőjük, akkor lehet őket tenyészteni. De ez, amit te csinálsz, hogy tudatlanul szaporítasz, felelőtlenség. Attól nem is beszélve, hogy gondolom, fogalmad nincsen, hogyan kell táplálni egy vemhes és szoptató anyát, hány hetesen kell leválasztani a kicsiket, és mikortól kell egyesével különvenni az összes kicsit egymástól. Hova teszel majd 6-10 ivarérett kicsit? Ugye egyesével kell nekik minimum 60*40 cm alapterületű hely, mivel együtt tilos őket tartani. Van ennyi felesleges ketrec vagy terrárium a lakásban? Gondolom, nincs. Tehát jó lenne, ha nem szenvedtetnéd az állataidat...

2016. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vannak, papiruk nincs de nem testvérek és igaz hogy mindent nemtudok de ez nem baj mert nem csak en egyedul gondoskodok roluk
2016. nov. 30. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézz szét a jofogas nevű oldalon. Annyi hörcsög van fent kis ketrecben eladó, hogy öröm nézni. Így is annyi a szaporulat, hogy képtelenség jó helyre eladni, erre te gyártod őket? Azt tudod, hogy ha bizonyos színeket párosítasz, bizonyos letális gének miatt a kicsik még az anyaméhben meghalnak és felszívódnak, esetleg halva születnek? Valamint azt sem árt tudni, hogy a nőstény 3 hónapos kor előtt és 1 éves kor után nem fialhat, mert túl fiatal/túl idős. És két fialás között pihennie kell minimum három hónapot. Tehát a fiút kötelező különtenni már a párzás után (!!!), mert amint fial a nőstény, a fiú újra párosodik vele, így szerencsétlen nőstény belehal a havonta történő folytonos fialásba. Szóval tedd őket külön, ha már felelőtlenül szaporítasz. Legalább az anyára figyelj ennyire...
2016. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jo ezt nem itt fogom megbeszélni, de akkor nem lehet semmi baj hogy csak ugy "kicsurgott" belolem, es nem olyan kicsit nyalkas volt mint szokott hanem majdnem mint a viz
2016. dec. 1. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, normális. A hörcsögöket pedig ne szaporítsd tudás nélkül, kérlek!

Lépj be Facebookon a Hörcsög imádók csoportba, ott elmagyarázzák tenyésztők is, miért nem szabad csak így nekiállni ennek...

2016. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jo nekem nem is fontos annyira a szaporitasuk en oket szulinapomra kaptam es mondtak hogy tarthatom oket egybe ennyi
2016. dec. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!