Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menzeszem?

Miért nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Múlt héten vasárnap kellett volna megjönnie a vérzésemnek, de semmi. Egyszer észleltem, hogy pecsételtem de az el is múlt. A várt menzeszem előtt egy héttel volt szintén egy kis barnázás. Egy napig se tartott. Szurkâl a hasam és a derekam napjában többször, de semmi más panaszom. Szerintetek miért lehet ez, hogy az egyébként mindíg pontos menzeszem nem jött meg?
2016. nov. 30. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyi adatból mi mire gondolunk? Terhes vagy. Majd közlöd: háhá, az nem lehet. Akkor menj orvoshoz, kideríti.
2016. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok, 2 gyerekes anyuka utolsó szülésem óta nem késik, nem jön meg hamarabb, nem pecsétel. Ennek immáron 9 ève. Csináltam tesztet negatív lett. Orvosnál pont akkor voltam mikor egy héttel a menzeszem előtt volt a pecsételés. Éves alapos kontroll volt, hüvelyi uhval. Azt mondta a pecsételésre, hogy valószínűleg a menzeszem fog megjönni. Nem jött meg.... Bocsánat ha nem voltam elég alapos a kérdés feltevésekor.
2016. nov. 30. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből én is azt mondanám elsőre, hogy terhes vagy, csinálj tesztet. Ha mindig pontos a ciklusod, most már kimutatja.
2016. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, mit írtál.:-) Akkor a jóég tudja, kérdés, hogy az adnexeket is átnézte? Intrauterin terhességet látott volna, extrauterint nem biztos. Fokozott stressz, erős érzelmi sokkhatás csinálhat még ilyet. Ha a következő is kimarad, akkor azért visszamennék a dokihoz, hormonpanel, petefészkek átvizsgálása stb., ahhoz még fiatal vagy, hogy menopausád legyen.
2016. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűű ezek nekem nem ismerős szakszavak. Német az orvosom... Ezeket én szerintem el sem tudnám neki magyarázni. De biztos alaposan kivizsgált, mert egy éve eltâvolitotta az egyik petevezetékem ès ez volt az éves kontroll. Mondjuk ha terhes lennék azt még nem látta volna ezzel tisztában vagyok.
2016. nov. 30. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, átnézte-e a petevezetékeket is, de ezek szerint igen.:-) Csinálnék egy tesztet a helyedben, mondjuk egy hét múlva (elvileg már most is ki kéne mutatnia, de később biztosabb az eredmény.) Ha negatív, de a következő vérzésed se jön meg, akkor viszont menj vissza a dokihoz.
2016. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!