Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakivel történt már hasonló?!

Valakivel történt már hasonló?!

Figyelt kérdés
A combhajlatomban olyan furi lett a bőröm, mint amikor vki kiütéses csak ez egy nagy folt. (Néha hámlik a bőr) Azóta van ott mióta szültem (2,5 hónapja) iszonyúan fáj amikor a bugyi oda ér. Nem csúnya látvány de nem is szép! Voltam vele dokinál azt mondta gomba, kaptam rá kenőcsöt amitől nem múlt el. Használtam canestent, de attol sem... Tudom vissza kéne mennem a dokihoz. Igazábol az érdekel hogy volt-e valakinek hasonló?!

2016. dec. 2. 12:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy kb 2 napja kicsit vérezgetek és olyan mintha gennyes lenne :/
2016. dec. 2. 12:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a combhajlatnál van akkor nem nőgyógyászati betegség. Inkább bőrgyógyászhoz kéne menni, azzal többre mennél.

Simán lehet, hogy pl ekcéma, és azt kenegetheted gomba ellenes készítményekkel, sosem fog elmúlni.

2016. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcema. Borgyogyaszhoz menj vele, nem a nogyogyaszra tartozik.
2016. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!