Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket az egyik mellem, miért?

Viszket az egyik mellem, miért?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és már hetek óta az van, hogy (főleg zuhanyzáskor) a bal mellem viszket, ha ráeresztem a vizet, illetve piros is. Nap közben, ha itthon vagyok általában nem piros, most vagy két napja kenem testápolóval. De ha elmegyek itthonról, előfordul, hogy kicsit viszket... annyira nem, mint zuhanyzáskor, csak azért észreveszem. Ezen kívül semmi problémám nincs vele, nem fáj, nem váladékozik. Tusfürdőre gyanakodtam, de már most pár napja természetes szappant használok, és még mindig ugyanaz. Ha ez a baj, mennyi idő alatt kell, hogy rendbe jöjjön?Az a baj, hogy már nagyon pánikolni kezdtem, hiszen csak az egyik mellem viszket.

2016. dec. 4. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak kiszáradt ott a bőr, nekem is viszketett egy időben, de zsíros krém rendbehozta.
2016. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom kenegetni.
2016. dec. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!