Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzésem van ott lent...

Égő érzésem van ott lent használok rá minden féle ízét már pár napja de semmi. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ég ha hozzáérek mintha ki lenne száradva mit lehet kezdeni vele? Felfázástól lehet ilyen?
2016. dec. 9. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
doki mit mondott?
2016. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam...nyilván akkor nem kérdeztem volna itt.úgy gondoltam rendbe jön
2016. dec. 9. 15:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Használok intim törlőt mosót és neogranormon popsitörlővel törlöm ki de az is csípi vagy ég vagy nem tudom
2016. dec. 9. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

A hüvelyi nyálkahártyát szigorúan tilos ilyen vegyszeres kendőkkel törölgetni! Tönkreteszik a természetes védekezőképességedet, nem csoda, ha nem múlik el, csak rosszabb lesz. Tiszta vízzel tartsd magad tisztán.


Jó esetben csak irritált a nyálkahártyád, és ha végre békén hagyod, akkor pár nap alatt elmúlik. Ha nem, akkor valami fertőzés alakult ki, és ez esetben csak a doki tudja megmondani, hogy baci, vírus vagy gomba okozza a problémát, és ennek megfelelő kezelést ír fel.

2016. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az intim törlőkendő nagy átverés. Csak arra jó, hogy egy csomó pénzt legomboljanak rólunk, mert elhitetik, hogy egy magára adó nő használ ilyeneket.

A nemi szerveket kívül lehet picit megtisztítani egy vegyszermentes szappannal, de semmiképp se kerüljön belőle belülre! A nyálkahártyát csak víz érheti, semmi más!

2016. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A túl sok víz árthat? És az intim mosakodó az lehet?
2016. dec. 9. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

A túl sok víz nem árthat, ha csak nem irányítottad a zuhanyt egyenesen a hüvelyedbe.

Az intim mosakodóval is csak a külső területeket szabad mosni, benyúlni vele, bemosni nem szabad. De olyat vegyél, amiben nincs paraben-származék.

2016. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez a gond? Mert én egyenesen a hüvelyem mostam zuhany közben.
2016. dec. 10. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!