Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet csúcsos mellem?

Mitől lehet csúcsos mellem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és az előbb megnéztem magam oldalról a tükörben és hát elég furcsa. Alapból nagyon kicsi a mellem, de miért nem gömbölyű mint másoknak? Nekem totál előre áll, és olyan mint valami csúcs vagy kúp. Ja és az baj ha az egyik mellem nagyobb mint a másik?
2010. máj. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz ha bedugod a ceruzahegyezőbe ilyen lesz
2010. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek egyforma

szerintem még nőni fog,és kiegyenlítődik

2010. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is 19 éves lány vagyok az enyém is ilyen, csak még ennél is rosszabb, mert meg van ereszkedve a bőröm. Valószínű ilyen alkatunk van, és azért olyan, különösebb ok nem lehet mögötte. Ez van
2010. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is hegyes, de ezzel nem lehet sajnos mit tenni, kitömöm a melltartómat... 36/F
2010. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sokat kell kefélni, főleg úgy hogy te vagy felül! plusz fogamzásgátló ha kell ha nem! az abban levő hormonok kiemelnek mindent
2010. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az egyik osztálytársamnak is ilyen volt általánosban. mindig láttam tesiórán, pont mellettem állt a tornasorban. :D

szerintem egyszerűen ilyen formát örököltél.

ja, és változni vagy nőni már nem fog. max. akkor nőhet, ha felszedsz magadra egy kis felesleget, de a forma akkor is megmarad.

2010. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, pici.De 25éves koromra olyan mellem lett mint a szilikon, cici. Általában nem egyforma a két mell, mint ahogy semmink. A formája az genetika.
2010. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

lehet h hideg van abban a szobában, ahol a tükör van?

Amúgy nekem is olyan volt sokáig aztán nőtt még egy kicsit és rendes formája lett.

2010. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jah, hát nekem is ilyen volt, most hogy írjátok, de kb. 11 évesen, és csak rövid ideig, talán egy évig sem.

csakhogy a kérdező már 19.

2010. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jó hát végülis engem ez így ilyen formában annyira nem zavar,remélem a leendő barátomat sem fogja túlságosan..aztán lehet hogy még tényleg változik valamennyi,ha meg nem hát akkor így jártam:)
2010. máj. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!