Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros a csiklom körül, fáj es...

Piros a csiklom körül, fáj es ég a csiklóm, a belseje is piros, ez lehet gyulladastol?

Figyelt kérdés
Mit tudnek hasznalni? A canesten kremtol még rosszabb, hasznaltam két napig de rosszabb tőle, hasznaltam canesten huvelykupot attol eleg jo volt, de mar megint ugyanez a panaszom mint előtte. A betadine jod ülőfürdőnek jo lehet ra? Mit tudnek kezdeni? A nogyogyaszok akármit irtak csak a hüvely belső részére jok, de nekem kivul van problémám.

2016. dec. 11. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyulladásól van,de hogy ezt a gyulladász mi okozza azt nem lehet megmondani csak így. Lehet,gomba,leher kevert fertőzés. Ha kívül van bajod,akkor belül is úgyanúgy kezelni kell,mert a fertőzés elterjed. Jó lenne elmenned még egyszer nőgyógyászhoz, vagy talán még jobb,ha bőrgyógyászhoz. Betadine krémmel bekenheted,de mellette használj Betadine kúpot is. Azért jó a jód,mert nem csak gombára,hanem bakteriális vagy kevert fertőzésre is hat.
2016. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy inkább gomba? Szerintem menj el másik nőgyógyászhoz.

Nekem hasonló volt, gomba miatt amire kaptam gyógyszert de ez kívűlről is megviselt, nagyon irritált volt az egész terület, amit Bepanthen krémmel kenegettem pár napig és rendbejött.

2016. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer hugyuti fertozes es gomba kevereketol volt ilyen.... A haziorvos kert vizeletvizsgalatot mikor a gomba elvileg elmult mar megis megmaradt ez a tunet, akkor derult ki hogy nem csak a gomba volt a ludas. Mindkettot kezelni kellett, csak azutan jott rendbe teljesen.
2016. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!