Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm kihagyás nélkül...

Barátnőm kihagyás nélkül szedi a fogamzásgátlót. Szerintem ez nagy hülyeség, de nem hallgat rám, mondanátok észérveket, többi lent?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hoy azért szedi állandóan, mert így nem jön meg neki, és nem kell pár napot szex nélkül töltenie... na én is pont olyan arcot vágtam mint ti most (gondolom). Mondtam neki, hogy szerintem egyáltalán nem egészséges ha sose hagyod, hogy megjöjjön. Nem arról beszélek, hogy egy nyaralás, vagy egy speckó alkalom miatt direkt eltolnád, de amióta neki felírták a gyógyszert (3 hónap kb) egyszer hagyott ki pár napot. Mondtam neki, hogy ennek nem lesz jó vége, de szerinte (az orvosa szerint nem kell kihagyni, illetve az orvosa azt mondta, hogy már 2 hét után hat, én meg világéletemben úgy tudtam, hogy egy hónap legalább....)


Mondanátok nekem érveket, milyen következményei lehetnek ha sose hagyja, hogy megjöjjön neki? (aztán lehet azért nem jön meg mert terhes lett az idiótája...)



2016. dec. 13. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Talán pszichiáterhez kellene vinni. Ostoba, tönkreteszi a testét.

Hogy mennyi idő után hat, az a tájékoztatón rajta van, de két hét reálisnak tűnik.

Ne feledje, ha majd gyermeket szeretne húsz év múlva, nem biztos, hogy sikerül neki.

2016. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is azt mondta az orvos hogy 2 hét után már véd de mi kivárjuk az egy hónapot a biztonság kedvéért.

Nagyon nem egészséges amit csinál. Azt nem tudom elhinni hogy 3-4 napot ne bírjon ki szex nélkül míg menstruál. Benne van a tájékoztatóban is hogy 21 napig kell szedni majd 7 napig szünet! Hány éves hogy ennyi esze van?

Biztosan meglesz a következménye..

22L

2016. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, szerintem is tök egészségtelen..
2016. dec. 13. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Te jó ég... Hány éves, nagyon kevés esze van. Nem véletlenül van felosztva, hogy mikor mennyit és meddig kell szedni. Gondolom az eszetlen tinédzser tipikus esete aki inkább él a mának és a testi örömöknek, minthogy gondolkozzon...
2016. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
21 éves, én 22, egy éve szedem már, (harmadik barátnőnk is) de nem hallgat ránk mert, hogy az orvos NEM mondta hogy muszáj kihagyni..
2016. dec. 13. 16:14
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Az szép ha 21 évesen ennyi esze van :D

Hát nem lenne szabad mindenkinek felírni a fogamzásgátlót.. Figyelj, az ő baja. El kellett volna olvasni a tájékoztatót.

22L

2016. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem arról van szó, hogy egészségtelen! A kóla az! Ez esztelenség! Ha cisztái lesznek tőle és ki kell venni a petefészkeit? Akkor örülhet csak aztán, hogy soha többet nem menstruál! De gyereket se szül! Orvoshoz vinni azonnal.
2016. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Aki hülye az az is marad, erre nagyon nem lehet mást mondani. 21 évesen azért már lehetne egy teáskanálnyival több esze is szegénynek.
2016. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

tudnátok írni, hogy milyen mellékhatásai lehetnek? (mert ha legközelebb ez a téma, akkor tuti, hogy felhozom neki ezeket az érveket, de az a baj, hogy én nem igazán tudok erről sokat)

Azt látom, hogy valaki írta a cisztákat.

2016. dec. 13. 16:17
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Elolvassátok a betegtájékoztatót! Nem vagytok már gyerekek. [link]
2016. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!