Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzanat vagy csomó a bal...

Duzzanat vagy csomó a bal mellben?

Figyelt kérdés
Nemrég fedeztem fel a bal mellemben oldalt egy kis csomó féleséget, de nem vagyok biztos benne, hogy milyen régóta lehet ott. Azt gondoltam,hogy azért alakulhatott ki mert esedékes volt a menzeszem, de miután megjött ugyanúgy érezni lehet. Kezdek aggódni, fàjni nem fáj konkrétan csak picit kellemetlen ha erősebben megnyomom. Kemény jellegű, közepes méretű. Remélem nincs gond, eddig nem mentem dokihoz de lehet így az ünnepek előtt még elmegyek. Szerintetek mi lehet a gond?
2016. dec. 15. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van. Amikor kicsi volt a cicim nagy és kemény volt,de miután elkezdett nőni a mellem már nem éreztem... Szerintem ez normális és nincs gond... De nem biztos... BOCSI...

14/L

2016. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!