Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barnázásom? Már...

Mitől lehet barnázásom? Már megint megjött?

Figyelt kérdés
20 éves vagyo, azt tudni kell, ebben a hónapban már meg volt, és sokáig tartott 7 napig....És azóta kilenc nap telt el átlagosan 26 nap szokott eltelni a kettő között, és most kicsit "barnázásom" van mintha újra megjött volna??? Jövő hónapban kellene megjönnie.

2016. dec. 23. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok és nem sz@rtam be mielőtt jönnének a troll kisfiúk
2016. dec. 23. 16:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom jól értettem-e, de a 9 nap a 7 nap után telt el, tehát a 16. napján vagy a ciklusodnak?

Ha igen, akkor lehet, hogy peteérésed volt. 26 nap az első vérzéses naptól a következőig szokott lenni? Mert ha most volt peteérésed, akkor inkább 30 nap felé lenne a mostani ciklushossz. Ha az volt, akkor az nem olyan nagy gond, sokaknál előfordul. A hormonok változása miatt van. Néha semmit nem jelent, néha egy kis hormonzavart, nem biztos, hogy kezelésre szorul, de ha sokszor előfordul, akkor nem árt orvoshoz menni, lehet, főleg babavállalás előtt, mert hátha valami zavar van, és nem sikerül.

2016. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!