Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a folyásomnak...

Az normális ha a folyásomnak van szaga? Fehér, néha egy kicsit sárgás a színe. Nem viszket, nem csíp. Szerintetek fertőzést kaptam?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 18:00
 1/7 anonim válasza:
40%
Igen fertőzés valamilyen gomba lesz
2016. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Anyám az előbb feleslegesen ordibalt, hogy kész a vacsora. Ez nem női egészség kategória?
2016. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

amíg eljutsz a nődokidhoz használj pl.

Canesten-t

2016. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha alapból van egy kis szaga, akkor még nem kell fertőzésre gondolni egyből. Ha egyik napról a másikra lett erős szaga, akkor ott már lehet gondolni a háttérben akár fertőzésre is. Várj egy pár napot, hogy hogy alakul, addig feleslegesen ne használj semmit. Ha nem múlik, más tünetek is jelentkeznek, akkor meg fordulj orvoshoz.

Nem tudom hány éves vagy, élsz-e nemi életet, viszont ha igen, akkor azt most hanyagolni kéne, ha most jelentkezett a szagos folyás és nem alapból ilyen, mert megfertőzheted a partneredet is, ő meg szépen vissza, ha nincs kikezelve.

2016. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok és szűz.

Ja és régóta van ez így

2016. dec. 25. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor normális.
2016. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :)
2016. dec. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!