Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudor a nemi szervem belso...

Dudor a nemi szervem belso reszen. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Eszrevettem mar par honapja, de nem annyira foglalkoztam vele, ami hiba volt. Tisztan erzem, hogy a csomo a boron belul van, amit eddig kemenynek ereztem, mostanra viszont puhabb lett. Erintesre minimalisan faj, amugy nem is erzem. Kicsit piros ott a felszine, es kb. borsoszem nagysagu. Lehetseges, hogy fertozes ? :( Amint tudok, megyek orvoshoz mostmar, de addig jo lenne par nyugtato szo :(

20/L


2016. dec. 26. 12:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha ez szamit, akkor osszel voltam mehnyakrakszuresen, de semmi gondot nem jeleztek vissza.
2016. dec. 26. 12:56
 2/2 anonim válasza:
Nekem mikor ilyen volt csak zsírmirigy volt ott ami begyulladt de semmi komolya! Szóval mindenképp nyugodj meg! és ne piszkáld, mármint ne nyomkodd mert ha sokat piszkálod és nyomkodod akkor elrákosodhat
2016. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!