Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani sztk-s...

Tudnátok ajánlani sztk-s nőgyógyászt a 4. ,11. ,13. ,14. ,15 kerületek valamelyikében vagy akár az érdi szakrendelőből?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A napokban tesztelgettem egy párszor mire elhittem, hogy két csíkot látok és lelkiismeretes, megbízható orvost keresek, aki majd a szülés levezetését is vállalja. Elég sok megaláztatásban volt már eddig részem és szeretném boldogan, minél nyugodtabban megélni a rám váró jópár hónapot. Elsősorban Újpest lenne a legjobb, de a felsorolt helyeken is gyakran megfordulok, össze tudom egyeztetni a dokival.

Tudom, hogy "olcsó húsnak híg a leve", így ha valaki csak annyival is, de tud segíteni, hogy kit kerüljek el, már azt is nagyon köszönöm.


Eddig Szunyoghy Jánosnál fordultam meg párszor és nagyon kedvelem, szakmailag is kifogástalan volt, de nem tudom, hogy korára való tekintettel vállal-e még szülést.



2016. dec. 26. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Dolgoztam Szunyoghy főorvos úrral. Valóban egy úriember,de...

Én a palotai rendelőből Dr. Kovács Pétert ajánlom. Szakmailag messze Ő a legjobb! A stílusát meg meglátod,hogy Neked hogy tetszik és utána dönthetsz.

2016. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudod esetleg, hogy hol vezet le szülést?
2016. dec. 26. 22:23
 3/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
Jó lenne, ha több megbízható nőgyógyász szaladgálna az országban, de eddig én is csak abban tudok segíteni, kihez ne: XIV. kerületben Hajdú Gábort kerülném a helyedben. Ugyanígy a XIII. kerületben Sziklai Józsefet. Egyébként az ismertorvos.hu -n érdemes véleményeket olvasgatni, bár nem biztos, hogy 100%-ig megbízhatóak ezek a "tapasztalatok", pl. Siklós Pálról ódákat zengenek, nekem meg eléggé nem jön be az, ha egy nőgyógyász a rákszűrés c. rutinvizsgálatnál a lábamat paskolja meg simogatja "bátorításképp", különösen nem, ha ezt fizetős rendelésen teszi (mert már én is nagy optimistán magánrendelésre "menekültem" az állami nőgyógyászatokról). A facebook-on egyes szüléssel foglalkozó oldalakhoz-csoportokhoz érdemes viszont csatlakozni, jól lehet ezeken informálódni és segítséget is lehet kérni ugyanígy nőgyógyász vagy bármi hasonló ügyben. Ezekből a tapasztalatokból úgy tűnik, hogy orvost még közvetlenül a szülés előtt is lehet váltani és érdemes is, ha nem bízol a sajátodban és hát ugye kiderülhet a 9 hónap alatt, hogy mégse a legjobb a választott. Sok pozitív sztori van ilyen váltásokról, vagyis nem kell most sürgősen döntened, simán ráérsz még tájékozódni.
2016. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na látod ez érdekes. Az előző válaszolóval ellentétben, én meg pont hogy dr. Hajdú Gábort ajanlanám mindenképpen! 3-szor szültem nála (2009, 2011, 2015), nála empatikusabb, lelkiismeretesebb orvossal még nem találkoztam. Volt, hogy egy kis apróság miatt megijedtem és éjszaka felhívtam, nagyon aranyos és türelmes volt akkor is, mint mindig. A szülésnél végig bátorított, nagyon kellemes élmény volt, pedig a második szülés elég necces volt. Én mindenképpen ajánlom.
2016. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm a tippet, megnézem a csoportokat a fb-on, hátha sikerrel járok. Szeretnék olyan dokihoz kerülni, mint a már említett Szunyoghy úr, mert eddig csak ő nem alázott meg semmilyen formában és sajnos a 38 kiló, vashiányos vérszegénység és hasonló finomságok miatt szeretném, ha jó kezekbe kerülnék, mert nagy eséllyel veszélyeztetett leszek és császáros. Első körben úgyis hozzá fogok menni, hogy megerősítsen, de úgy látom, hogy most már az UH-t is csak ő csinálja Újpesten és sehol nem találtam arra vonatkozó információt, hogy szülést vezet-e.

Hintalan dokinál is jártam már, de őt messzire elkerülöm az utcán meglátva is.

2016. dec. 26. 22:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4.,

Neked is köszönöm, sajnos nekem aki tökéletes lehetett volna a szülővárosomban, ő idén ment nyugdíjba és még húgomat meg is mentette a méhlepény elhalásakor. Megnézem ezt a "megosztó" orvost, hátha pozitív tapasztalattal gazdagszom :D

2016. dec. 26. 22:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a tökéletes dokit. Ha valaki hasonló problémával küzd, privátban leírom a nevét és hogy hol rendel :)
2016. dec. 31. 20:19
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szuper, engem érdekel! :)
2017. ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!