Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van a feher, suru folyasom?

Mitol van a feher, suru folyasom?

Figyelt kérdés
Kb egy hete voltam a baratommal 2x-ra es mar masnap suru feher folyasom volt a mai napig is...mitol van? Vedekeztunk gumival es nm elvezett el bennem... Megis lehetek terhes?

2016. dec. 26. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elkaptál valami vaginális fertőzést.


Nyomás orvoshoz.

2016. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%
menj a nődokidhoz ,minél előbb
2016. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valszokat :) akkor minel elobb elmegyek dokihoz
2016. dec. 26. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem semmi komoly bajod...
2016. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a kis pasikát is elküldeném vizsgálatra...


Sok olyan női betegség van amit a pasik tünetmentesen hordoznak és csak a lányokra van hatással...


Biztos ő is egy ilyen betegség hordozó, anélkül hogy tudna róla...

2016. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Remelem en is... Nagyon megijedtem hogy mi van ha terhes lettem valahogy megis...

Es amugy mit lehet csinalni fertozessel? Vagy csak doki irhat fel ra valamit? :/

2016. dec. 26. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gombás fertőzéseknek többféle gyógymódja van.


Van olyan is amit nem orvos ír fel, de az vagy hat, vagy nem...


Ha minél hamarabb, és minél biztosabban meg akarsz szabadulni a nem kívánt " mellékhatástól, mindenképp javaslom egy orvosi rendelő meglátogatását, váladék analízisekkel. Az a legbiztosabb módja hogy a legmegfelelőbb gyógykezelést írja fel.

2016. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okes :$ koszonom
2016. dec. 26. 23:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg egy gyors kerdes es bocsi a tudatlansagomert de hogy kaphattam el fertozest? Gumirol? Mert ugye ugy nm erintkeztunk
2016. dec. 26. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

A gombának elég annyi, hogy a barátod megfogja a farkát, aztán hozzádér. Ha dokihoz mész, mondd neki, hogy a partneredet is kezelni kell (akkor is, ha neki nincs tünete!), és akkor ír fel neki is gyógyszert vagy krémet.

20N

2016. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!