Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy hüvelygombam van?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolat most leszunk 2 honaposak es hamarossan nála alszom ugy nez ki es nem tudom h mondjam el...
2016. dec. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne mond el, használjátok gumit.

1-2 hónap múlva momd el és fogd rá :D

Máskülönben azt hiszi félre léptél.

2016. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tiszta hülyeség amit az első mondd.

Mondd el neki, hogy most nem lehet semmi részedről, ha elég intelligens akkor tudja hogy nem csak szexuális úton lehet összeszedni a gombát.

2016. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbizunk egymasba nem hinnem h ezzel gond lenne h azt hinne h en megcsaltam, csak kellemetlen en sem szeretem megfertozni ,meg igazabol en sem tudom még h pontosan mi a bajom
2016. dec. 27. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz, mert nem feltétlenül gombád van. Párodnak meg mondd, hogy összeszedtél valami szart, így ugrik a szex, amíg meg nem gyógyulsz. Értelmes pasi ezt megérti. Gumival is tovább tudod adni a párodnak, úgyhogy addig tilos a szex, amíg végig nem csinálod a kezelést, amit a doki mond. A másik meg az, hogy ha a nőknek valami fertőzésük van, általában fájdalmas a szex, tehát ezért sem éri meg mindenképpen szexelni. Ha már voltatok együtt a sráccal, érdemes neki is íratni valamit a dokival, ugyanis a legtöbb pasi csak hordozza a fertőzéseket tünet nélkül, aztán a nőknek minden bajuk van, ha elkapják.

20N

2016. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!