Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem akarok a helyi nőgyógyászhoz elmenni, mert biztos. hogy híre megy a faluban.

NEM TERHES VAGYOK!

Késik, megjön és elmúlik és egy ideje már ez van...! Meg kellene dokival nézetni.

Van e arra lehetőségem, hogy a városban ahol egyetemre járok, az ideiglenes lakcímhez tartozó dokihoz menjek el, vagy akkor már fizetnem kell?


Illetve ha magán rendelésen keresem fel a dokit az összegben mennyit jelentene kb.?


2010. máj. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha hire megy? nehragudj de ez vicces.

am meg hány éves vagy? lehet sőt biztos nem állt még be a mensesed ez nem baj. és sztem ha más problémád nincs akk a doki is felesleges.

2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

24 vagyok

és kicsit több mint 6,5 éve van meg, beállt már. Most kezdett killódni a vizsgaidőszak után, először arra fogtam, de mostmár idegesít!

2010. máj. 3. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mehetsz el nőgyógyászhoz? Nők nemcsak azért mennek nőgyógyászhoz, mert terhesek. Igényes nő rendszeresen jár. Ezt nem is értem. Ezek szerint 24 évesen te még nem voltál rákszűrésen????????? Nem félsz? Egyébként ott mész el, ahol akarsz, mindenhol van magándoki (5-10000 ft kb)
2010. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!