Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne akkor...

Mit csináljak hogy ne akkor jöjjön meg?

Figyelt kérdés
Júniusba megyünk osztállyal 4 napos kajakozásra és valószínűleg pont akkor jön meg.TAmpont még nem merek használni..És félek,hogyha kajakozok és beleesek a vízbe akkor mi lesz:S
2010. máj. 3. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
imádkozz, hogy ne akkor jöjjön meg. én nem hallottam semmilyen hatásos módszerről, ami eltolná. Betéttel sztem ne menj el, mert ha beleesel a vízbe, akkor az tényleg ciki. vagy tanulj meg addig tampont használni, vagy ne menj el.
2010. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tom.. koszos vízben a tampon sem ajánlott egyáltalán! Ha pl. valamelyik folyóba mennétek. Kajakkal nagy a borulásveszély:) talán valami vízhatlan alsót felvehetnél.
2010. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én elmennék nőgyógyászhoz segítséget kérni. Adna Norcolutot.
2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget, norcoloutot szedni, hogy elcsússzon, mellesleg emiatt nem fogja a doki felírni....egyébként nem értem, annyi ilyen kérdésre válaszoltam már, neked nem dobja fel a rendszer, hogy már volt ilyen kérdés, és annyi válasz, hogy jól el tudnál igazodni közöttük?
2010. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát..Nem tudom igen folyóhoz megyünk..:)Vagyis nem tudom mi legyen de én azon nem is gondolkoztam,hoyg nem megyek el mert szeretnék utolsó osztálykirándulás..:SDe azt nem akarom,hoyg 4 napig én nem kajakozok a többiek meg igen..:SUnalmas lenne úgy..MIlyen nadrágot vehetnék fel aibe nem gázos?
2010. máj. 4. 17:15
 6/11 anonim válasza:
Szia.tud a nőgyógyász felírni olyan tablettát,amitől kimarad.DE!nagyon nem ajánlott.hormon tabletta,és ha a hormonrendszered nem ugy reagálna rá,akkor esetleg a menstruációd nem fog megjönni rendszeresen,vagy pedig a bőröd lesz csúnya.nekem a bőrömön jött ki,ahogy a munkatársamnak is.felesleges az ilyen tabletta.próbáld ki a tampont.először fura,de meglehet szokni,bár az igaz,hogy a koszos vízben az sem ajánlott.
2010. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:49 es vagyok

a tampont is kizártad? vagy esetleg betét+ tampon?

az se mindegy, hogy mennyire lesz majd lehetőséged cserélni akár tampont, akár betétet, és ha esetleg vízbe borulnál akkor a betétet azonnal ki kell cserélni, mert mindent összekensz.

ne túl rövid gatyát vegyél fel, és v sötét kéket, v feketét.

2010. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tampont nem szeretnék még hazsnálni..De valószínűleg az lesz..mert mást nem tudok és ha nem bírom normálisan cserélni meg stb .akkor mit csináljak?ti elmennétek?:O
2010. máj. 4. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Napi hány óra kajakozás lesz? Bizti egyébként más lány is mensizni fog, nem leszel vele egyedül. Nagyon ciki helyzet, mert koszos vízbe tamponnal sem kéne bemenni. Egyébként applikátorosat használj, mert az úgy tudod cserélni. hogy nem érinted a tampont.

Ha napi 2-3 óra a kajak, akkor én lehet, hogy kihagynám a kajakot, a többi programon pedig részt vennék.

2010. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:49 es vagyok

háát én azért nem mennék el, mert már voltam ilyen kajakos osztályos táborozáson és konkrétan nem tudom h hogy bírtam ki..szóval mi nem campingben voltunk hanem a duna partján( se fürdési lehetőség a dunán kívül, se wc)az biztos h soha többet nem mennék így semmilyen körülmények között. ha te ezt még menstruálva is kibírod akkor tényleg le a kalappal.

én ha a helyedben el is mennék, akkor nem mennék kajakozni.( bár nálunk úgy volt h a kajakba felpakoltuk a cuccunkat és 3* költöztünk át, szóval nem lehetett csak úgy a táborhelyen maradni.)ha úgy döntenél h nem kajakozol, akkor biztos megérti az ofőd, és sztem se cs te leszel az egyetlen aki menstruálni fog.

meg úgy józan ésszel átgondolva..ha betéttel esel bele a vízbe és utána akár csak 10 percen belül nem cseréled ki, abból semmi jó nem sül ki, az oszttársaid előtt meg gondolom nem szeretnél fülig véresen mászkálni.

2010. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!