Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős, fehér, testápolós...

Nagyon erős, fehér, testápolószerű, ragadós, szagtalan hüvelyi váladékom van, de csak akkor ha a dolgomat végzem. Nem viszket, és nem csíp. Csak gombás fertőzésre utalhatnak a jelek?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, aki szerintem csak felületesen vizsgált meg, nem is vizsgálta a váladékot. Félek, hogy valami szervi bajra utal!
2008. okt. 7. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és állítólag terhes nem lehetek, mert normál mensim volt, utána meg nem voltam együtt a párommal.
2008. okt. 7. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, nekem is ilyen.
2008. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet vmilyen aerob baktérium is... szerintem irrigálj,hátha az segít. amúgy ilyenkor fontos lenne,hogy vegyen kenetet a doki és megvizsgálja
2008. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mikor voltál utoljára rákszűrésen? anyósomnak ilyen volt és azonnal oda küldték. szerencsére nem lett semmi baj, de erre konkrétan emlékszem.

előttem válaszoló, bocs hogy offolok, de mi az az irrigálás? :)) bocsi ha hülyeséget kérdeztem :)

2008. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gomba: Fehér, túrószerű hüvelyi váladék, viszket, ég, szeretkezeésnél kellemetlen, és fáj. Olyankor szinte folyamatos a folyás, és nagyon kellemetlen,meg nagyon fáj.
2008. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
irrigálás: lehet kapni patikában,dm-ben egy tablettát,amihez van egy pumpa. A tablettát a vízben feloldod és a pumpával befecskendezed a hüvelyedbe. ezek a tabletták a hüvelyflóra visszaállításában segítenek
2008. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Élettani hatások is befolyásolják (fáradtság, idegesség stb.). Nekem is van, hogy ilyen folyásom van, de nem viszketek. Doki nem mondott rá semmit, pedig nézte a hüvelyemet és voltam rákszűrésen, ott se volt gond. Amíg nem viszket, nem sárga/zöld és nem állandó illetve nem nagyon bő a folyás, addig nem nagyon lehet gond.
2008. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peteéréskor szokott lenni ilyen testápolószerű krémes folyás.
2008. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindig van ilyen folyásom, és teljesen normális, a doki is mondta.
2008. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat. Folyásom nekem is volt eddig, csak teljesen más. Most úgy képzeljétek el, mintha kb. 1 dl tejföl folyna ki belőlem. Irrigálni is fogok és ha nem múlik, úgy döntöttem elmegyek egy másik orvoshoz, hátha ő kenetet is vesz. Rákszűrésen tavaly decemberben voltam ,úgyhogy lassan az is időszerű lesz.
2008. okt. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!