Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanásokkal mit tudok csinálni?

Pattanásokkal mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Mikor megjön a menzeszem természetesen kijönnek a pattanásaim is. Szoktam kezelni krémekkel,szőlő arctonikkal,sőt még a citromlevet is kipróbáltam és egy jó 2-3 hét után el is múltak. De megjött a menzeszem. Szóval valami gyorsabb megoldásra lenne szükségem.

Negatív hozzászólók kerüljenek!

Előre is köszönöm szépen!

B.Ú.É.K. ^__^



2016. dec. 31. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még tizenéves vagy, akkor remélhetőleg elmúlnak, ha felnőtt korú leszel. Mert ilyenkor még nagyban hormonális okai vannak.

De ha eleve zsírosabb a bőröd, akkor ez felnőtt korban sem fog változni.

Én már felnőtt nő vagyok, 29 éves, de a mai napig, ha megjön a menzeszem, előtte pattanások jönnek ki rajtam, nyáron, nagy melegben meg menzesztől függetlenül is. És bőrgyógyásznál is voltam a problémámmal, az sem segített, amit felírtak.

Egyszerűen ilyen vagyok.

Ha te is ilyen vagy, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fog változni.

2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ez leginkább a hormonokon múlik. Szóval ilyen arclemosókkal sztem sokat nem érsz. Nekem is kijön 1 minden menzeszemnél

21L

2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Én is szenvedek velük pedig a legtöbb embernek 19 éves korába szép bőre van szóval ha tényleg csak mezesznél jönnek elő akkor gondolj rá hogy vannak olyanok mint én akiknek mindig pattanàsos.
2016. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok, egész életemben ezzel kínlódtam. Javult, amikor elkezdtem natúr arcápolókat használni, de szerintem teljesen elmúlni nem fog.

Neked még van esélyed, hogy kinövöd :)

2016. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bőröm eleve zsírosabb...

Köszönöm szépen!!!

2016. dec. 31. 16:52
 6/7 anonim válasza:

Szia.

Aloe vera novenyt vegyel egy voragosnal es a leveleben leno zseles let napi 1-2-szer kend fel az arcodra, majd ha megszaradt mosd le sima vagy enyhen szappanos langyos vizzel.

Nekem alapba zsiros a borom, igy nekem menzeszkor, melegben, sot szinte mindig kijottek rajtam. Mae borgyogyaszhoz akartam menni, mikor egy ismerosomtol hallottam, hogy nem a bolti flakonos, hanem a novenyben levo aloe vera nagyon jo erre.

Ha kijon rajtad 1-2 vagy akar tobb nyugodtan hasznald ra addig amig nem latod hogy eltunnek:)

Nekem 2-3 het utan valt lathatova hogy hasznalom 1 honap utan meg szinte az ossze eltunk rolam:D Sot menzeszkor is kevesebb jott ki mindig.

Anno tele volt az arcom nagy foltokba, most mar ha meg is jon a menzeszem akkor is csak 2-3 patim lesz:)

Remelem neked is segiteni fog.

2017. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. jan. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!