Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásos tünetek az együttlé...

Felfázásos tünetek az együttlétek után 1-2 nappal, mindig előjön, mit tehetnék, lehet hogy a páromtól "kapom el"?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék. Egy ideje szex-felfázásra gyanakszom a magam esetében. Szinte minden együttlét után rövid időn belül már produkálom a felfázásos tüneteket. Tiszták vagyunk mindig mind a ketten, sőt óvszert is használunk a fogamzásgátló tabletta mellett. Olvastam több helyen az óvszertől is lehetnek ilyen tünetek, de mikor gumi nélkül csináljuk ugyanez a helyzet sajnos. Sérülhet a belső nyálkahártyám odalent, dörzsölődés hatására is, és másnapra, harmadnapra érzem a tüneteket. Gyakori vizelési inger, fáj egy picit, csíp odalent mikor pisilek. (Nem csináljuk úgy soha hogy fenékbe aztán punciba, direkt elkerüljük az ilyen fertőzőbb dolgokat).


Nekem a párom az első az életemben, neki viszont előttem több kapcsolata is volt már. Volt ami 1-2 hónapos, fél éves és volt 1 éves is. Egy éjszakás kalandról nincs tudomásom tőle. Mégis megfordult a fejemben hogy rákérdezek nála, nem olyan régóta vagyunk együtt és a múlt nem merült fel, az exek.

Van arra esély hogy hiába az óvszer, a kellő tisztaság ő adja át nekem valamilyen formában? Nem azt mondom hogy rengeteg barátnője volt de ez is megfordult a fejemben sajnos.


Olvastam többeknek akadt már ilyen gondja, teakúrákat csináltak, D-mannóz vitamint szedtek, immunerősítést stb..

Én is úgy gondolom hogy ha nem múlik a tünet rövid távon akkor első körben házi orvoshoz megyek vizelet vizsgálatra, aztán nőgyógyászhoz.


Köszönöm a válaszokat, csak aggódom, nagyon kellemetlen, nem jó így a szex, a szex utáni napok meg pláne. Nem tudom mit tehetnék, rám a sima felfázás sem jellemző, amióta együtt vagyunk azóta elég sűrűn ez az állapot van.


2017. jan. 1. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, hogy szex után felfázás szerű tünetek jönnek elő annak ellenére, hogy a nő nincs ténylegesen felfázva. Szerintem dokival beszélj erről, mert sok oka lehet. Ne kezdj el házi gyógymódikkal kísérletezni, nehogy aztán nagyobb baj legyen!


Egyébként mi a fenének használtok óvszert, ha fogamzásgátlót szedsz?

20N

2017. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni első körben mind a kettőtöknek, vizeletvizsgálatot végezni, meg még ami szükséges, mert lehet, hogy valamelyikőtöknek eleve van egy fertőzése és azt adogatjátok egymásnak.

Illetve az is fontos, hogy szex után mindig menj azonnal mosdóba! Ha ezt nem teszed, az is okozhat ilyen tüneteket.

2017. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!