Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is szokott fájni a...

Másnak is szokott fájni a feje pár nappal a menstruáció megjövetele előtt?

Figyelt kérdés
Egy éve és három hónapja szedek fogamzásgátló tablettát, hogy előtte mennyire fájt a fejem arra nem emlékszem sajnos, de mióta szedem egyre többször fáj a fejem, főleg akkor kezd el fájni amikor már csak 2-3 szem van a levélből. Voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta hogy hagyjam abba a fogamzásgátlót, mert hátha attól van. Én úgy dönttöttem, hogy nem hagyom abba, mert hát sztk-s orvos és igazából anno a gyógyszert is csak úgy felírta, szinte semmit nem kérdezett, úgyhogy nem éreztem azt, hogy különösebben foglalkozna velem. A gyógyszert meg több mint egy hónap alatt szokta meg a szervezetem és nem igazán akartam most azzal szórakozni, hogy mi történik ha abbahagyom a gyógyszert. De lehet hogy mégis abba kellene hagynom? És ha ez a tabletta nem jó, attól még más tabletta lehet hogy megfelelő lesz nekem? Most már nagyon elegem van a fejfájásból, két hónappal ezelőtt egy hétig folyamatosan fájt a fejem, az is ugyanígy menstruációkor jelentkezett, meg most is tönkre tette a szilveszteremet. Azon gondolkozom, hogy elmegyek fejfájás ambulanciára, ott szerintetek megtudják mondani azt is, hogy ha a tablettától fáj a fejem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Vízhiány miatt fáj , pótold változatosan a folyadék vesztését . A görcsök is elmúlnak .
2017. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 izabella123456 válasza:
szokott fájni nekem is a fejem és sztem normális
2017. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mindig

17f

2017. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!