Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet és van rá házi...

Ez mi lehet és van rá házi módszer?

Figyelt kérdés

Most december 28. Án szexeltem a barátommal gumiban csináltuk a dolgokat :)

De most már napok óta arra lettem figyelmes hogy nem múlik a fájdalom a hüvelyi részen és hogy valadekozik is fehér és híg a valadek és faj nagyon .. arra gondoltam hogy meg mikor az ujjazas történt meg akkor meg sérthetett de Nemtudom

Valami házi praktikák ? Vagy olyan gyógyszer, kenőcs amihez nem kell recept ?


2017. jan. 2. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamin gombás fertőzés lehet. A fájdalom nyálkahártya sérüléstől lehet. Ne próbálkozz házilag. Menj el orvoshoz.
2017. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz elhúzni orvoshoz?? Akinek dugni van esze ,ehhez is legyen!!

Elkezdesz itt valami sz@rt használni,aztán még betegebb leszel!! Kell ez neked?? Ha igen akkor hajrá!!! Majd jöhetsz megint nyivákolni,jaj rosszabbul lettem..!!

Édes istenem ,miért vannak ilyen hülyék??!

2017. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy gomba. Lehet baktérium, vagy ún.protozoon is. Éppezért lehetőleg ne kezelgesd magad otthon. A nőgyógyász meg tudja állapítani, mi a pontos baj, és mi kell rá.
2017. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!