Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van 17/L többi...

Fehér folyásom van 17/L többi lent?

Figyelt kérdés
Segitsegeteket kérném 17éves lány vagyok, elég sok a fehér folyásom...elég ciki erről beszélni, de amikor barátom éppen az ujjaival csinálta az előjátékot...amikor kihúzta belőlem az ujjait, akkor ilyen fehér kis darabok voltak rajta és amugy elég büdös ez a "cucc" szóval csak komoly válaszokat várok tőletek. Előre ia köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. jan. 2. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygomba valószínű,keress fel orvost.
2017. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Akkor is van ha nem vagy felizgulva? Szoval egy atlagos napon amikor nem vagy a baratoddal?
2017. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gomba, fertőzés. Irány a nőgyógyász. Nem ciki, nem kell megijedni. Bárkivel előfordulhat.
2017. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha darabos,túrószerű és viszket is, az gombafertőzés! candida. Nődoki!
2017. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy aktus közben nagyon fáj a hüvelyem. Amugy is van folyásom ha nemvagyok par napig a baratommal... voltam nögyogyásznál 1 honapja irt fel hüvelytablettát meg egy gyogyszert, de nem mondott semmi ilyesmit hogy gombás fertőzésem lenne. Azzal a panasszal mentem el nőgyogyászhoz, hogy aktus közben fáj és hogy fehér folyásom van.
2017. jan. 2. 21:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem viszket. Csak amit leirtam turószerü "cucc" , fehér folyás és aktus közben rettentően fáj a hüvelyem.
2017. jan. 2. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza, de egy másik dokihoz!
2017. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hat.. en nem gyakra jarok nogyogaszhoz. Van folyasom nekem is. A haziorvos huvelykupot irt fel, amit nem hasznaltam, mert meg elotte elment 2x nogyogyaszhoz (mindket alkalommal mashova). Az elso helyen azt mondtak h ok nem latnak semmi problemat, a masik nodoki kenetet vett es laborba kuldte, minden negativ.

Nem tudom, hogy a te esetedben is ez van-e, de nem biztos h egybol a legrosszabbra kell gondolni! Inkabb bizd orvosra, latogasd meg ot!

2017. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!