Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? 14/L

Ez normalis? 14/L

Figyelt kérdés
december 14-en jott meg eloszor. 23-ig tartott, komolyabb baj nem is volt vele. Ma (januar 3.) ujra megjott, tudom, hogy meg nem allt be, de ez normalis, vagy orvost kene keresni?baratnomnek tobb honap telt el a ketto kozott, valakinek evek is, nekwm meg ennyi.

2017. jan. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy ezt a pénzügyi kategóriában kell feltenni?

Amúgy ne görcsölj, az első után még összevissza van, sokszor akár egy évig is.

2017. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, veletlen volt, csak siettem es hajlamos vagyok elnezni:D
2017. jan. 3. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején még minden normális. Ez is.

20N

2017. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ! Sok okos ember azt mondja,oh ez az elején normális! Sajni vannak esetek,mikor sok év után is normális,hogy nem jön meg 2-szer pl 28 napra. Én 8 éves korom óta menstruálok,most 32 éves vagyok,van már gyermek is,és azóta sem változott semmit a ciklusom,ugyanolyan! Van hogy 20 napra megjön,van hogy 30! Van hogy csak 4 napig tart,van hogy 9!
2017. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20 vagyok, de még nekem sem állt be rendesen. Van, hogy megjön normálisan 28 napra, maradt ki már 2-3 hónap is, most meg 17 napra megint megjött. Ne aggódj, rendeződik majd. :)
2017. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!