Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen összevissza a vérzése...

Teljesen összevissza a vérzésem (tablettát szedek). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az utolsó tabletta bevételét követő 3. napon jött meg, majd alig volt valami másnap, harmadnapra azt hittem, elmúlik, erre nagy adag vér jött ki belőlem. Ma semmi nem volt, erre most, hajnalban megint jött pár csepp vér. Csütörtökön kezdem az új levél gyógyszert. Ez normális lehet akkor, ha amúgy vizsgaidőszak van, elég stresszes vagyok, összevissza kajálok és alszom? Két hét múlva megyek nőgyógyászhoz, eléggé parázom. Ja, és 2 éve szedem a bogyót... 21/L

2017. jan. 4. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! 2 év tabletta szedése mellett,olyan vékony lehet a nyálkahártya,hogy az nem nagy adagban válik le,hanem lassabban.Ez okozhatja ezt a rapszódikus vérezgetést.
2017. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelezd a nőgyógyásznak! Lehet már nem jó neked az a fajta tabletta, amit szedsz
2017. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen mondani fogom neki. Amúgy arra gyanakszom, hogy az életvitelem és a stressz is bezavart most, hiszen nem vagyunk robotok... Interneten rákerestem (jó hipochonder módjára), ott meg mindenféle szervi problémát írtak oknak. Remélem, megmaradok. :D
2017. jan. 4. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak igaza volt :) Mondta az orvos, hogy alig van nyálkahártya, ami 2 év gyógyszerszedes mellett normális.
2017. jan. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!