Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete késik. Lehetek terhes?

Két hete késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember végén voltunk utoljára együtt. Azóta megjött rendesen ( okt, nov, dec) most viszont már két hete késik. Már kB 1 hónapja fehér folyásom van és enyhén görcsölget a hasam. Ugye nem vagyok terhes?

2017. jan. 6. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha már 2 hete késik. Nem merült fel benned a gondolat, hogy csinálj egy tesztet????
2017. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha az együttlét óta már 3x megjött rendesen, és nem csak barnázás, hanem rendes, piros vérzés volt, akkor biztos nem vagy terhes.

A két hetes késés ettől függetlenül nem túl jó, okozhatja hormonprobléma, pl. ösztrogéndominancia.

2017. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

A 2-es vagyok. Nem tudom, hány éves vagy, de fehérfolyásod vélhetően nem 1 hónapja van, hanem már azóta, hogy nagylány lettél. Legfeljebb korábban nem figyeltél rá. Az normális, ha a mensi után sűrű, fehér a hüvelyváladékod. A ciklus közepén, két mensi között több lesz a mennyisége, tojásfehérje-szerűvé, átlátszóvá, nyúlóssá válik. Ekkor vagy a legtermékenyebb. Amikor ez elmúlik, a következő mensiig újra kevesebb, fehérebb lesz, már nem nyúlik.

A fehérfolyás tehát nem egészségügyi probléma. Baj csak akkor van, ha sárgássá, zöldessé, rossz szagúvá válik: ez fertőzésre utal.

2017. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem kell 12 évesen szexelni. Bár az is igaz, hogy már 12 évesen sem kellene ennyire hülyének lenni.
2017. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es! Egyáltalán nem biztos, hogy 12 éves, nagyon sok 30-as nőnek sincs fogalma arról, hogyan működik a teste. Sajnos.
2017. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Huszonéves nő vagyok. Még nem vettem tesztet. Tisztában vagyok azzal hogy működik a testem,szoktam is figyelni.Viszont pont amiatt aggódok hogy egész hónapban olyan folyásom van mint máskor peteéréskor szokott. Elég sok stressz ért utóbbi időben lehet attól késik?
2017. jan. 6. 13:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tisztában vagy a női test működésével, akkor miért nem ennek megfelelően tetted fel a kérdést? Hiszen egy felnőtt nő már kizárta volna a terhességet, és inkább az érdekelné, miért késik a vérzése, és miért van folyamatosan ovulációs nyákja?
2017. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hardy Weinberg ***** válasza:
71%

Ha szeptember végén történt volna megtermékenyülés, akkor most már legalább 16 hetes terhes lennél, egy ideje észrevehetően gömbölyödne a hasad, szóval ...

Egyébként a ciklusod nem svájci óra, nagyon sok dolog hatással van a rá; például a stressz is.

2017. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az bizony elég nagy baj, ha huszonéves vagy...
2017. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A beszólogatók kíméljenek. Azért tettem fel a kérdést hogy megnyugodjak, mielőtt veszek egy tesztet. Amúgy 12hetes lennék max de gondolom akkor rosszullétek is lettek volna.

Mondjuk a hasam az nőtt picit hiztam is de elég sokat ettem decemberben lehet attól van. Holnap veszek egy tesztet hétfőn meg elmegyek dokihoz az a biztos.

2017. jan. 6. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!