Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha néha a menzeszem...

Normális ha néha a menzeszem közben annyira görcsöl a hasam, hogy hányok?

Figyelt kérdés
Nem sokszor van ilyen de már előfordult suliban is és hát nem jutottam el a mosdóig..:D

2017. jan. 8. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos normális, ahogy a hasmenés is.

20N

2017. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen régebben. A görcösk elmúltak mióta fogamzásgátlót szedek, de pl a migrén, hasmenés állandó.
2017. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Az én nőgyógyászom is azt tette, amit szoktak: eszébe nem jutott, hogy keressük meg az okot, csak gyorsan felírt fogamzásgátlót. Amíg szedtem, az el is nyomta a tüneteket, de amint abbahagytam, a fájdalom visszatért. Amikor nem jött a baba, akkor derült ki, hogy endometriózisom van, műteni kellett, mert addigra már összenövések voltak tőle a szerveim között, és egy nagy endometrióma a petefészkemen.


Lányok, ne hagyjátok annyiban, ne törődjetek bele, ha azt mondják nektek, hogy ez normális!


Megfelelő táplálkozással, egy kis növényi progeszteronkrémmel fájdalommentessé lehet tenni. Nekem 4 hónap alatt sikerült. Nem ettem finomított répacukrot, kerültem a fehérlisztes péksütiket. Ki kell iktatni a mesterséges adalékokat is, minél jobban, és nem árt natúrkozmetikumokra váltani. A problémát ugyanis a túlzott ösztrogénhatás okozza, ami táplálkozással visszafogható.

2017. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2017. jan. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!