Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nőgyógyászat előtt...

Lányok! Nőgyógyászat előtt borotválás?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés, most tényleg csak lányoknak szól:


Valóban igaz, hogy a lányok szeretnek úgy nőgyógyászhoz menni, hogy lent szépen leborotválják, és egy szebb bugyit vesznek fel?



2017. jan. 9. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik ápoltan odamenni, de én sose viszem ilyen szinten túlzásba.
2017. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szép bugyi alap,ahogyan a tisztaság is,viszont az intim fazont nem változtatom meg ezért. Olyannal megyek, amit éppen viselek 🙂
2017. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan alapvető, mint az, hogy ha fogorvoshoz mész, akkor mosol előtte fogat.

Ha bármilyen orvoshoz megy az ember, igyekszik olyan fehérneműt választani, ami miatt nem kell szégyenkeznie, ha vetkőzni kell. Mondjuk jó esetben mindig ilyenben jár egy nő. De ha dokihoz mész, akkor nem az az első szempont, hogy szép legyen, inkább az, hogy igényes, tiszta, diszkrét. Tehát nyilván nem célszerű valami kihívó, vadító darabot sem választani.

A borotválásnak szintén praktikus és higiéniai okai vannak. Az orvos jobban látja a bőrfelületet.

2017. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 9. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nők tudnák, hogy az orvos mennyire magasról tesz arra, hogy szőrösek-e vagy nem, nem csinálnának ebből akkora problémát.

Nőgyógyász rezidens vagyok, vizsgáltam már "néhány" nőt, és pont egyiknél sem érdekelt, hogy milyen fazonra van szedve. A szőröset is éppen ugyanúgy kell és lehet megvizsgálni, mint a csupaszt.

Pont emiatt én azon se stresszelem magam halálra, ha nekem kell nődokihoz menni.

A "szebb" bugyi meg mégis mit takar? Az alsóneműt jellemzően nem az orvos előtt kell levenni, hanem egy külön öltözőhelyiségben, tehát azt aztán pláne nem fogja nézegetni a doki.

2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nőhöz jártam ő kifejezetten ellenezte a borotválást. A szőr is védelmi rendszer, akik borotválják a szőrtüszőgyulladást is többször látta.
2017. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Én 2 különböző férfi nőgyógyásznál is voltam és ők is ellenezték, ez inkább valamilyen új tudományos nézet lehet és egyes nőgyógyászok már tájékozottabbak, mások meg akik nem szólnak érte, le vannak maradva. Egyébként azt is ellenzik, hogy túl gyakran mosogasd, különösen nem ajánlják a tusfürdőket, "bőrsemleges" szappanokat ehhez, csak max. a savas, parfümmentes lemosókat. Ha felborult hüvelyflórával mész, ez az első amivel meggyanúsítanak, hogy a túlzott tisztálkodási mániával okoztál valamit magadnak.
2017. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!