Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygommba? Még mindig?...

Ez hüvelygommba? Még mindig? Segítség!

Figyelt kérdés

Ne olvasd el, ha eszel. Komolyan. (Bár nem tudom, ki nézegeti ezt a topikot evés közben. :D De örülnék, ha valakinek lenne valami megosztható tapasztalata. Csak úgy mentális felkészülésnek, mit mond/ad majd vajon a nőgyógyász... Köszi. Ha más nem, akkor legalább megfogalmaztam a beszámolómat a dokinak.)


Múlt hónapban erős antibiotikumot szedtem, azután jött ez elő, úgyhogy gyanítom, hogy van összefüggés. Enyhe égő, viszkető érzéssel kezdődött, aztán pár nap múlva túrószerű, fehér folyásom lett. Volt már hüvelygombám, 99%-ban biztos voltam benne, hogy ez az, szóval vettem Canesten Kombit, amitől ideiglenesen el is múlt minden tünet, happy voltam. Aztán megjött a menstruációm, és a viszketés visszajött. Egészen tegnap estig nem tulajdonítottam a dolognak olyan nagy jelentőséget, mert csak hébe-hóba volt kellemetlen, és egyébként ránézésre teljesen egészségesnek tűnt minden odalent. Volt, hogy egész nap eszembe se jutott. Tegnap este viszont úgy feküdtem le, hogy már éreztem, hogy kicsit mintha meg lenne duzzadva a nemi szervem, és ma reggelre elszabadult a pokol... Viszket, fáj, piros, az egész be van durranva, és fehér folyásom is van. De a folyás állaga teljesen más... Nem olyan darabos, mintha csak túró lenne, hanem ragadós, nyúlós, feltapad mindenhova, olyan az állaga, mint (bocsi) a takony, amikor valaki jól meg van fázva. Vagy konkrétan mint az a fehér, kenőfejes kis ragasztó, amit úgy ki kell csavarni. Mintha azzal jól bekentem volna. ÁÁÁ. Holnap délután megyek nőgyógyászhoz, de nem hagy nyugodni a dolog addig sem. Ismerősek valakinek a tünetek? Ha ez még mindig a hüvelygomba, miért ilyen más a folyás? És ha nem az, akkor vajon micsoda?



2017. jan. 9. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami némi etegséget szedtél össze?
2017. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok, kigugliztam, hüvelygyulladás. Candida vaginitis. Keress rá.
2017. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam itt evés közben nézelődni, valahogy nem megy el tőle az étvágyam. :D Először is jobbulást! Másodszor, szerintem ez nem gomba, inkább valami bakteriális fertőzés. A doki tudni fogja, mit kell erre felírni. Addig bírd ki valahogy. :/

20N

2017. jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Ne tedd szét a lábadat mindenkinek és akkor nem fog elhoradni a retkes pecked!Fuj!
2017. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!