Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lenne az ideális testsúly?...

Mi lenne az ideális testsúly? Hogyan fogyjak combból?

Figyelt kérdés

7napja lettem 14éves (ugye lán vagyok) és 163cm-hez 47kg vagyok. Semmi, tényleg semmi mellem (ha valamit érdekel mellszélesség: 74cm

Mell alatti: 69cm). Elég csúnyának és ducinak érzem magam. Combból szeretnék egy picit fogyni, valaki tud valami jó edzést? Mielőtt jönnek a kioktató válaszok, nem, nem akarok koplalni (mától elkezdtem az egészségesebb életmódot) előre is köszi


2017. jan. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint pont jó a testsúlyod. De ha úgy érzed fogyni szeretnél akkor kezdj el futni esetleg guggolásokat is csinálhatsz.
2017. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A súlyod elmegy, plusz 4-5kg kéne rád, akkor talán a melled is nőne. Sportolj, végezz combra való gyakorlatokat, izmosíts a fogyást meg felejtsd el.
2017. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!