Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a menstruáció...

Mi okozhatja a menstruáció kimaradását, elmaradását, késését? A terhességen kívül persze. És ezeknek az okoknak milyen egyéb tünetei vannak még?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokat is írhattok, hogy nektek mikor volt ilyen problémátok stb. Kort is írjatok, ha lehet!

Köszi! :)


2010. máj. 4. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

sokminden okozhatja, idegesség is. más jele nem biztos hogy van, csak stresszes vagy, és késik. aztán mikor lenyugszol egy picit, megjön.

33

2010. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tini voltam, rendszertelen volt és előfordult, hogy 1 hónap ki is maradt, de tudtam hogy ez előfordul, és nem aggódtam miatta. Amikor diétázni kezdtem, késett, amióta rendszeresen sportolok azóta minimálisra csökkent a mennyisége és 3 nap alatt túlvagyok rajta. Ezenkívül nekem a kiadós szex képes másnapra meghozni, úgy hogy lett volna még 2-3 napom. :D A stressz is volt hogy egy héttel eltolta.
2010. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem például hormonzavaros betegség okozza. Nem árt nőgyógyászhoz menni, és rábeszélni (maguktól mintha nem akarna az eszükbe jutni), hogy adjon beutalót egy teljeskörű hormonvizsgálatra egy vérvétel keretein belül (endokrinólgiára tehát). Most én tüneteket hadd ne sorolgassak, mert ahány betegség van, annyi tünet, plusz egy szimptóma több betegségre is utalhat, bonyolult ügy ez. De ha szőrösödsz, hízol, vannak szép nagy pattanásaid, akkor ott van valami. Nekem is a mensi kimaradása, meg a pattanások utaltak gondra, de azok se voltak olyan abnormálisak. Jobb félni, mint megijedni!
2010. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, 19 vagyok:)
2010. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta nem szabályos.Voltam kivizsgáláson is,de csak a pénzt húzkodták le tőlem,sok mindent nem találtak.Hozzáteszem az életritmusom se szabályos:teljesen más időközökben alszok,össze-vissza,időtartamra is,az evéssel is így vagyok,tehát nincs rendszer:)Úgyhogy ezmiatt nem is csodálkozom:)
2010. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. máj. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!