Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gerincferdulesen van es 12...

Gerincferdulesen van es 12 eves korom ota felevente rontgeneznek. Szeretnek gyereket es felek hogy a sugarzas a petefeszket karositatta, hisz ólompajzsot tenni luxus magyarorszagon. Felek hogy meddoseget okozhatott ez a sok sugarzas?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt elég könnyen ellenőrizheted. Ugye nem kel részleteznem, hogyan?
2017. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar 1 eve probalkozunk es semmi....
2017. jan. 12. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor rágódás helyett keress fel egy nőgyógyászt, hogy kiderülhessen mi a probléma. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Az sem kizárt, hogy a partnerednél van a gond.
2017. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem Koszonom szepen a valaszt.Engem ami igazan felhaboritott,hogy Magyarorszagon nem adnak olompajzsot.Kint eltem kulfoldon es ott mindig ratettek a nokre.itt nem ertem miert nem
2017. jan. 12. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt is adnak. De ha az egész gerincet kell röntgenezni (nem tudom, így van-e), akkor talán nehéz eltakarni a petefészket. Én nem hiszem, hogy évi két röntgenezés meddőséget okozna. Vizsgáltasd ki magad, ne stresszelj feleslegesen!
2017. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu akkor kitakarta volna ez igaz,de az ennyira nem igazsagos hogy ebben az esetben kockaztatni kell az egeszseget... na de mindegy,nem stresszelek.Nogyogyaszhoz megyek .
2017. jan. 12. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nogyogyas. Lehet PCOS. :)
2017. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!