Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm?

4 napja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hova kell az ilyen kérdéseket kiírni mivel ilyen problémám nem volt. 1évig szedtem a fogamzásgátlót, 2hónapja viszont leraktam mivel óriási étvágyam lett tőle, az előző hónapban a menzeszem 1napot késett, most viszont már 4et.


Előtte nekem pontos volt mint a svájci óra. Nem hiszem, hogy terhes vagyok mivel sajnos úgy jött ki a lépés, hogy már tavaly óta nem voltam együtt kedvesemmel, nem úgy jött ki a lépés, szóval max ha 1x votlnuk együtt ebben a ciklusban. És természetesen nem élvezett belém.


Volt e valakinek ilyen tapasztalata a fogamzásgátló lerakása után? Meddig várjak szerintetek?



2017. jan. 13. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 4 nap az még normális. Nekem akár 1 héttel hamarabb vagy később is meg szokott jönni. Várj még pár napot, ha továbbra se jön meg akkor menj nőgyógyászhoz, vagy ha nagyon zavar (mert hogy eddig nagyon pontos volt) akkor már most is elmehetsz.
2017. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattál! :)

Várok még pár napot. Hiszem, hogy megjön :D Fáj a mellem napok óta, csak azért na. Mindenkiben ott van ilyenkor, hogy mivan ha......

2017. jan. 13. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
aki nem akar gyereket nem kefél..
2017. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2017. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1hét késéssel megjött :D
2017. febr. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!