Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor a partnert is kell...

Ilyenkor a partnert is kell kezelni és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Női problémáim akadtak, a nődoki szerint bakteriális fertőzés. Írt fel rá hüvelykúpot, viszont arra nem tért ki, hogy ha van partnerem őt kezelni kéne az esetleges visszafertőzés elkerülése érdekében én meg akkor úgy gondoltam, ha erre nem tér ki valószínűleg nem kell, viszont meg szeretnék erről bizonyosodni. Ha mégis kellene, a partneremet hogy kezeljük?
2017. jan. 13. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

hivd fel az orvost es kerdezd meg, vagy kerd meg a novert, hogy kerdezze meg a dokit ket beteg kozott es majd te visszahivod delutan es akkor el tudja neked mondani mit mondott az orvos


nehogymar az alapjan kezdjel betegellatasba, hogy a gyikon random "biztos orvosit vegzett" idegenek mit irogatnak


a dokid most vizsgalt meg, o tudja mi bajod van es kell-e a partnert kezelni

lehet hogy kell, csak elfelejtette mondani,

lehet hogy nem kell es ezert nem is mondta


Biztosat C S A K az orvosod tud mondani!

2017. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem azt várom el, hogy mindenki csak úgy random okosságokat kezdjen el irkálni, csak gondoltam egyszerűbb itt megkérdezni mert biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedi eset ezzel a problémával más is át esett már ilyen fertőzésen így aki már "tapasztaltabb" a dologban az talán tud segíteni.
2017. jan. 13. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

de ertsd meg hogy minden eset mas

(sajnos) nekem is volt fertozesem, de amig az egyik esetben a doki felirt gyogyszert amit a partnerem beszedett, a masik esetben pedig azt mondta, hogy nincs semmi gyogyszer de amig en nem szedem be/hasznalom el a felirt gyogyszert, addig nincs nemi elet

ezert nem irhatunk semmit, mert nem tudjuk a te eseted melyik, ezert irtam, hogy kerdezd az orvost, hidd el en csak segiteni akartam...

2017. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kellett volna jelezned, hogy van partnered. Ilyenkor általában valamilyen krémet vagy szájon át szedhető gyógyszert írnak fel a partnernek.

Igazából azzal nem sokra mentek, hogy amíg te meg nem gyógyulsz, addig nincs nemi élet, mert valószínűleg már a kezelés előtt átadhattad a partnerednek a fertőzést, utána meg te hiába gyógyultál meg, ő visszaadja neked.

Szóval hívd fel az orvost és kérj a párod részére is kezelést, vagy a párod menjen el urológushoz, mutassa meg a te orvosi papírodat és kérjen magának is kezelést.

2017. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!