Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül két fogamzásgátlót...

Véletlenül két fogamzásgátlót vettem ma be, de ez már 5 nappal ezelőtt is előfordult. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzásgátló, és körülbelül fél éve szedem.

2017. jan. 15. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet véletlenül kettőt bevenni? Ráadásul többször is?

Rajta vannak a napok nevei. Nem tűnt fel, hogy ma vasárnap van, akkor nem hétfőit veszünk be?

Amúgy ott a betegtájékoztató, abban le van írva, hogy mi van, ha az előírtnál többet vettél be.

Javaslom figyelmedbe.

És ha ennyire nem megy a szedés, akkor inkább mással védekezz!

2017. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ennyire böszme? Egyszerűen hihetetlen...

20N

2017. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszadók esetleg?
2017. jan. 15. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi normálisak vagyunk, ellenben te elég buta vagy.

Amúgy kaptál normális választ. A betegtájékoztatót elolvastad már? Szerintem még nem...Addig meg ne másokat szólj le légyszi!

2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már azelőtt elolvastam a betegtájékoztatót, hogy ide írtam volna. És én olyan fogamzásgátlót szedek, amiken NINCS rajta a nap. De legalább te okos vagy. :D

De már utánanéztem más kérdéseknél, ahol normálisan válaszoltak a hasonló fogyelmetle.. khm, böszme, buta lányoknak, mint én, és azt írták, nem lesz baj. :) Szóval ha nem tudod a körülményeket, ne másokat szólj le légyszi!

2017. jan. 15. 21:01
 6/9 A kérdező kommentje:
*figyelmetlen.. :)
2017. jan. 15. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha ennyire felelőtlen vagy, ne gyógyszerrel védekezz. Nálam minden nap 20:55-kor csörög az ébresztő, és bekapok egyet. Azt nem is nézem, milyen nap, mert mindegyikben úgyanannyi hatóanyag van. Ellenben tudom, hogy csörgött-e már ma az óra vagy nem... :D
2017. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én pedig reggel szoktam bevenni, és félkómásan bevettem, majd visszaaludtam, s mikor megint felkeltem, figyelmetlenségből megint bevettem. Hidd el, nem direkt.

...

De nyilván nem kérdezted, ahogy én sem. :)

2017. jan. 15. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor az első válaszom utolsó során fogadd meg, ne szedj fog. gátlót, védekezz mással!

Meg aztán ahhoz sem kell nagy tudás, hogy előbb megbizonyosodok róla, ha már nincsenek rajta napok, hogy hányadik napon is járok, bevettem-e, vagy sem, mert azért ahhoz nem kell nagy matematikai tudás, hogy ha tudod, hogy melyik napon szoktad elkezdeni szedni, akkor számolj el addig...

Na, mindegy!

Csak tudod pont az ilyeneknek szokott össze-vissza vérezgetés jelentkezni, ne adj isten a terhességről nem is beszélve...

2017. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!