Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem tegnap jött meg elsőnek...

Nekem tegnap jött meg elsőnek a havim, no de most az baj hogy hányingerem van meg görcsölök meg fáj a derekam, ez baj? Meg napi hány betétet szoktatok használni? Hány napig fog ez kb. tartani? Fog még érni valami meglepetés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én az első után az ágyból nem tudtam felállni annyira fájt a fejem hasam mindenem. a betét számát illetően meg attól függ, hogy milyen erős a vérzés, ez mindenkinél más. hogy hány napig fog tartani, és a meglepetéseket pedig majd a kis szervezeted eldönti ;) :D kitartás!
2017. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem baj. Majd elmúlik. Következőnél már semmi bajod nem lesz :DD

Max görcsölsz. Lehet h még a ciklusod se lesz pontos, idő kell amire beáll. no para

Nkem napi egyszeri csere, mondjuk nekem kevés van :)

komfort érzett miatt cserélek így is. Nem érdemes megvárni amig full vér lesz az egész, mert az olyan rossz érzés .DD

2017. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, sajnos elég gyakori panasz, ha nagyon fáj, nyugodtan vegyél be görcsoldót. A betétek számát majd meglátod, kitapasztalod. Szerintem 5-6 napra számíts, de ez is egyénfüggő. Első 1-2 nap szokott fájni, utána általában már nem.
2017. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 13 éve mensteuálok, de a hasam nagyon féj, olykor hányinger, hasmenés, stb. Ráadásul tegnap sikerült átáznom, igy szegény párommal hajnali program gyanánt ágyat huztunk... szoval meglepetések bármikor lehetnek.

Tampon meg erösségfüggö, azért napi 4 minimum elfogy az elsö idöszakban, aztán már elég a tisztasági betét is.

2017. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 28 naponta jön meg, nagyon erősen vérzek, csak tamponnal bírom ki. Első négy nap és még ciklus előtt is mindig hasmenésen van.
2020. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!