Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. mikor jon meg?

Kb. mikor jon meg?

Figyelt kérdés

12/L mindjart 12 leszek,146 cm, rendszeresen mozgok, es nem mintha varnam vagy ilyesmi, hanem csak ugy kivancsi vagyok, hogy kb. mikorra varhato az elso menstruaciom... Ezek mar megvoltak

-Az a feher folyas megvolt

-A mellem el kezdett noni kb. egy kis ideje szokott fajni a mellem, de nincs epp olyan "eszreveheto alakja"

-A hasam szokott fajni

-Azedesseget jobban kivanok ( A CSOKIT FOLEG )


Szoval ennyi... Igazabol utana olvastam, ahogy tudtam, es majdnem sztem igy kellett tortennie az egesznek.. Valaszotokat elore is koszonom!!!



2017. jan. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szőrösödéssel hogy állsz? Általában amikor rendesen kinő akkor szokott. Fehérfolyás mellnövés után még nekem 1,5-1 évig nem volt meg. 16 éves korig normális. Én ennyire nem várnám mert nem menő ha nem fájdalmas és irritáló a menzesz.
2017. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezek az adatok alapján holnap menstruációs frontok fognak érkezni.
2017. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat pont azt kifelejtettem azt irni, hogy mar a "kello" heleyeken, pl. a nemiszerv, honalj, meg ilyenek mar, mondhatni, hogy kezd egy kicsit tobb is mint pelyhesedni!
2017. jan. 19. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!