Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert valtozott meg ennyire? 16/L

Miert valtozott meg ennyire? 16/L

Figyelt kérdés
Mar 5 eve meg van a mensim, es mar reg beallt, de augusztus ota allandoan 1-2 hettel elobb jon meg, egyszer volt hogy kesett, es van amikor alig van meg, van amikor omlik. Miert lehet ez?

2017. jan. 17. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es azt kifelejtettem, hogy van olyan amikor annyira gorcsolok, hogy alig birok ulni, de az utolsonal nem ereztem semmit szinte. Most kell megjonnie, de nincs most semmi elojele.
2017. jan. 17. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? Mennyit mozogsz most? Mert ha hízol/fogysz vagy ha sportoltál valamit és abbahagytad, akkor ezektől megváltozhatott a belső ritmusod.
2017. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
50 korul vagyok, es neha sportolok, de mar 3 eve kb
2017. jan. 17. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
A tinik nagyon sok változáson esnek át, ezen a téren is...Egyél, igyál, mozogj eleget.
2017. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt amikor mar gyogyszer nelkul nem birtam ki, es neha meg hasmenesem is van mielott megjon..
2017. jan. 17. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:

A hasmenés normális menstruáció idején. Még csak tini vagy, majd változik. Ne szedj rá gyógyszert, idővel megint be fog állni.

20N

2017. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!