Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól lehet kevesebb a...

Felfázástól lehet kevesebb a menstruáció?

Figyelt kérdés
Eléggé fel voltam fázva a hónapban és tegnap megjott napra pontosan az első pár órában teljesen normálisan és azóta csak nagyon gyengén. Lehet ez a felfázástól? Szedek fogamzásgátlót igaz egy szemet elfelejtettem bevenni de utána védekeztünk a párommal végig. Lehet hogy attól?

2017. jan. 22. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A kimaradt szemet pótoltad, vagy csak védekeztetek pluszban? Ha védekeztetek pluszban, azt meddig tettétek? A felfázásra kaptál antibiotikumot? Amellett is és azt követően is védekeztetek pluszban?

Merthogy ezekre ha nem figyelsz, akkor lehetsz terhes. Akkor pedig vérzésed is lehet ettől függetlenül, de az meg lehet más.

Persze az is lehet, hogy csak szimplán kevesebb most a vérzés, de majd megint több lesz. Azért nincs abban semmi, ha egy adott napszakban kevesebb a vérzés, az még semmire nem utal. Ugyanakkor utalhat persze másra is. Nem látunk beléd, nem tudjuk, hogy mi zajlik a szervezetedben.

2017. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A felfazasomat itthon kezeltem nem szedtem antibiotikumot. A fogamzásgátlót pótoltam és utana mindig védekeztünk ideig, gondoltam úgy a biztos ha addig védekezünk míg nem jön meg.
2017. jan. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!