Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mit tehetnék?...

Mi lehet ez? Mit tehetnék? Volt már valakinek hasonló problémája? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Szex után égö,viszketö,irritáló érzés,kivörösödött a nemi szervem,és mintha meg is lenne duzzadva,ilyen tüneteim vannak már 2-3 nspja,de tegnap szex után észrevettem zuhayozás közben valami új szörnyüséget magamon,ami eddíg sosem volt!A nemiszervemen kívül a jobb belsö szeméremajakon észeltem két kis fehér pöttyöt amik marhára viszketnek,és fájnak is. Nem akarok egyböl dokihoz futni,még várok egy két napot hàtha elmúlik magától,de szerintetek elmúlik? Lehet kapni erre valami gyógyszert,vagy krémet a patikában?:( bocsi hogy hosszú lett,remélem jó kategoriába írtam ki ha nem bocsi,egyébként ezek mind óvszerhasználat után történtek.
2017. jan. 26. 00:39
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a barátnöm írta,hogy ez sok féle ok miatt lehet. Borotva,gyanta használattol,törölközö,müszálas fehérnemü,intim mosakodók,Stb.

Az óvszerhasználat is?? Ez valóban így van?

Én használok intim mosakodót ,borotvát,gyantát,illetve pamut fehérnemüt viselek mindíg,mindennap cserélem,mindennap tisztálkodom,3naponta cserélem a törölközöm,3 db törölközöt használok,fej,felsö test,€s alsó test törlésére,és mégis ez van..:( de amint említettem mindezek,az új óvszerhasználat után jelentkeztek,szóval biztos hogy ez az ok ugye?

Légyszi írjatok tapasztalatokat,megnyugtató valamit,tanácsokat,valami krém nevet,vagy valami jó fertötlenítöt ami segítene.

Köszönöm!

2017. jan. 26. 00:53
 2/9 TR75 ***** válasza:
Igen, lehet. A latextől, vagy a spermicidtől, amit az óvszeren használnak.
2017. jan. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Okozhatja gomba vagy baktérium is. Azon pedig csak nőgyógyász tud segíteni. Ha bebizonyosodik, hogy erről van szó, mindenképpen irass fel a párodnak is valamit a dokival, különben oda-vissza adogatjátok majd egymásnak (akkor is, ha nincs tünete)

20N

2017. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé sok oka lehet lehet az óvszertől is.

Mindenképpen mutassa meg nőgyógyászának.

2017. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy kívül, de belső szeméremajak, nekem ez alapján nem egyértelmű, hogy pontosan hol vannak. A bőrrel borított területeken ez szőrtüszőgyulladás lehet, nyálkahártyán ilyesmi ritkábban fordul elő, ha ott van, akkor meg kellene mutatni egy orvosnak. Az égő, viszkető érzés miatt egyébként sem ártana orvoshoz fordulni, addig is Bepanthennel tudod kenni.
2017. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia

Ez a job belso szemeremajakon van kisse rosszul fogalmaztam,bocsi

Vettem 3fajta kenocsot canesten,bepanten,meg egy masik furcsa neve van,meg termeszetes intim gertotlenitot..meg valtottunk latexmentes ovszerre kicsit mar enyhult

Ha visszater,vagy rosszabb lesz,mindenkepp megyek orvoshoz koszonom a valaszokat.

2017. jan. 26. 15:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia

Ez a job belso szemeremajakon van kisse rosszul fogalmaztam,bocsi

Vettem 3fajta kenocsot canesten,bepanten,meg egy masik furcsa neve van,meg termeszetes intim fertotlenitot..meg valtottunk latexmentes ovszerre kicsit mar enyhult

Ha visszater,vagy rosszabb lesz,mindenkepp megyek orvoshoz koszonom a valaszokat.

2017. jan. 26. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
A természetes intim fertőtlenítő alatt mit értesz? Az intim mosakodó használatát is abba kellene hagynod, mert csak egy plusz dolog, amire allergiás lehetsz. Ha megkérdezed bármelyik nőgyógyászt, mindegyik azt fogja mondani, hogy a langyos víz a legjobb az intim területek tisztítására.
2017. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat termeszetes alapanyagokbol keszult.

Idelyn a neve,es Canestent is vettem,meg Bepantent

Kicsit mar jobb,..remelem elmulik

Koszonom.

2017. jan. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!