Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Vérzéscsillapitót valaki?...

SOS! Vérzéscsillapitót valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon erős a mensim ami már vagy lassan 1 hónapja tart. Mindenképpen orvoshoz megyek, de valamennyire csillapodjon már. Az éjszaka alatt 5 normal tampont használtam el. Nem merek elaludni se.. Valaki vény nélküli vérzéscsillapítót tud ajánlani aki már például használta is?! Köszönöm

2017. jan. 27. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szia.Nem szabad felelőtlenül viselkedni ...nyilvánvaló,hogy orvosi segitségre van szükség !!!Ma első utad a nőgyógyászhoz vezessen ,ne dugd homokba a fejed ! Számits rá,hogy nagy valószinüséggel kórházi beutalót kapsz majd egészségügyi kaparásra,mert több dolog lehet a háttérben .
2017. jan. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenképpen majd egyszer orvos, hanem ma reggel az első dolgod legyen! Az életeddel játszol!

Nem létezik vény nélküli vérzéscsillapító, és a menstruációs vérzés nem klasszikus értelembeli vérzés, erre a vérzéscsillapító nem is működne. Egészségügyi kaparás kell, most azonnal, más nem állítja el.

2017. jan. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket szedtél az elmúlt 1,5 hónapban ??
2017. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem majd nögyogyász, hanem MOST, azonnal!

Te tényleg ilyen hülye vagy, hogy nem fogod fel, mekkora a baj? Meg is halhatsz, ha sokáig játszol... Mondjuk értelmes ember már a második hét után bemegy az elsö sürgösségi ambulanciára, nem várja a csodát...

2017. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnal nőgyógyász! Ez nem jatek! Verzescsillapito nem is valószínű, hogy megoldja a problémádat.

Nem akarlak ijesztegetni, de ez egy banális hormonzavartól a méhtestrákig bármi lehet. Én már kétszer éltem át a szövettanra várakozás idegörlő két hetét hosszan nem múló menszesz miatt, pedig csak 26 éves vagyok. Könyörgöm menj sürgősen orvoshoz!

2017. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
El is fogok menni, de nem igy hogy omlik a ver belolem.... Azert akartam a verzescsillapitot hogy valamennyire csillapodjon es egybol orvos. Nem, nem vagyok hulye. En is tudom milyen kovetkezmenyekkel jarhat ez. Ket kezemen nem birnam megszamolni hanyszor voltam orvosnal, de soha semmit nem csinaltak.
2017. jan. 27. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan úgy, hogy ömlik a vér. Tudom, hogy nehéz, én volt, hogy elsírtam magam az orvosomnál, hogy nagyon szégyellem, de nincs mit. A szeme se rebbent, azt mondta, hogy természetes, és ezer rosszabb dolgot látott már, és tudta, hogy ez a szakma ilyen. Ha zavarná, ha undorodna tőle, akkor asztalosnak ment volna. Ezt ő maga mondta. Úgyhogy ne húzd az időt. Ezen nincs mit szégyellni. Nyugodtan elmondhatod az orvosnak, hogy ez a helyzet és számodra ez kényelmetlen. Nem szabad ezzel várni.
2017. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!