Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász meg tudja állapít...

A nőgyógyász meg tudja állapítani hogy szűz vagyok e még?

Figyelt kérdés

Vagy rájöhet hogy végzek e önkielégítést?

Ha elmegyek hozzá meg tudja állapítani hgy szűz vagyok-e



2017. jan. 27. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg
2017. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha talál szűzhártyát, megbizonyosodhat róla, hogy nem járt benned pénisz. Kivéve, ha 4 éves korod előtt lettél megdugva, rájöttek ugyanis az idióta tudósok, hogy 4 éves korig visszanő a szűzhártya.


Ha nem talál szűzhártyát, gondolhat arra is, hogy maszturbálás során (uborka, vibrátor, jégkrém, kolbász) szakadhatott el, vagy egy férfi húsvér pénisze által.


Vannak, akiknek elég elmondani, és remélni azt, hogy bízik benned. :) Fognak! :)

2017. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem feltételezi, hogy masztizol. de ez számára nem érdekes. nem azért mész hozzá. ahogy írták, max azt fogja látni, hogy nincs szűzhártyád. ami sokféleképpen megsérülhet, nem kell hozzá maszti, vagy farok
2017. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy nem tudja megállapítani.
2017. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha szex során is van rá példa, h vkinek annyira rugalmas a szűzhártyája (vagy éppen kicsi az illető pénisze :'D), h a szűzhártya sértetlen marad. bár ennek nagyon kicsi az esélye. a szűzhártya át tud szakadni akár tampontól is, vagy ha dolgokat nyomsz fel magadnak, akár ujjazástól is. önkielégítést nem tudja megállapítani.
2017. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád épségét tudja ellenőrizni. Ami nem feltétlenül függ össze a szüzességeddel.
2017. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
nem.
2017. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még én is .......
2017. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os hoz csatlakoznék, meg tudja állapítani ép-e a szűzhártyád, de nem fogja tudni hogy ha nem ép, akkor mitől nem , hacsak nem mondod , vagy nincsenek olyan sérülésnyomok amik pl egy erőszakos behatolásnál , nem csak szexuális tevékenységtől sérülhet a szűzhártya .pl bizonyos sportok során is szakadhat , pluszban nem is mindenkinek egyforma , hogy végzel-e önkielégítést azt sem fogja ebből tudni orvosilag, de nem ma jött le a falvédőről :))))és kevés kivétellel ami szerény véleményem szerint nem normális, mindenki így kezdi :)))így a nőgyógyász is így kezdte :)))
2017. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, az nem ért hozzá. De az ortopéd orvos igen. Ha Ó lábad van, gyakran reszelnek meg 😀
2017. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!