Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok? Abortálót...

Mik a tapasztalatok? Abortálótableta vagy kaparás?

Figyelt kérdés
A tablettás abortusz esetén mit érzünk? Mindenüt a kaparást ìrják és alig van a tabletákról bármi infó.Ha valaki probálta ìrna rola ?

2017. jan. 29. 21:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
67%
A tabletta Magyarországon TILTOTT, ezért nincs róla információ. Egyedül a kaparás van.
2017. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
A tablettától megindul a vetélés. De Magyarországon tiltott.
2017. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Ausztriába már engedélyezett. Menj oda
2017. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Én Erdélyi vagyok és egy magánrendelöbe ajánlodták
2017. jan. 29. 22:24
 5/52 anonim ***** válasza:
51%
Nos,ebben igazából egy űgyvédet vagy esetleg egy orvost/nővért majd kérdezz meg hogy ott az a tabletta legális e.De ha Magyar állampolgárságod van akkor viszont marad a "kaparás".
2017. jan. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

A klinika helyszíne a döntő, nem az állampolgársága.

A tablettás tovább tart, görcsös, fájdalmasabb. Az esetek egy részében szükséges lehet műszeres befejezésre, tehát felügyelet mellett kell csinálni.

Viszont sokkal kisebb az esélye olyan szövődménynek, ami nehezítené a későbbi (tervezett) gyerekvállalást.

2017. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Hány hetes a baba?
2017. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
5%
A hippokrátészi eskü szövege szerint "asszonyt nem segítek magzata elhajtásához és ezzel kapcsolatban még tanácsot sem adok." Ahol csak két ölési mód merül fel, ott nincs miről beszélni. Vagy ha mégis, akkor kérdezd meg a kisbabád, ő melyik kivégzési módot találja rokonszenvesnek?!
2017. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, miért szeretnéd elvetetni a babát?
2017. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta hosszabb, fájdalmasabb, és szerintem borzasztó erős gyógyszer lehet ha megindul tőle a vetélés. Én a kaparást biztonságosabbnak tartom (bár egyikről sincs tapasztalatom)
2017. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!