Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyú dühös vagyok. Hogy...

Iszonyú dühös vagyok. Hogy tehet ilyent egy "orvos"?

Figyelt kérdés

az eset nem velem történt. választ kerestem egy dologra és akkor futottam bele az egyik válaszba...(szó szerint nem tudom idézni mert olyan dühös lettem,annyira felment a vérnyomásom remegett a kezem,hogy kiejtettem a telefont az kikapcsolt az adott kérdéshez pedig nem találok vissza)

a lényeg,hogy rosszullét miatt bevitt a mentő egy tinédzser lányt a kórházba és nőgyógyászatilag megakarták vizsgálni..szűz volt zokogott,ellenkezett és ennek ellenére durván nekiestek és szétfeszítették az ártatlan kislányt azzal a bizonyos eszközzel ami minden csak nem kicsi..

hát az ilyen,hogy lehet orvos? hogy engedhetik? remélem az ügy óta kirúgták és soha nem dolgozhat...

felfoghatatlan számomra és felháborít..remélem a kislány valaha az életben feltudja majd dolgozni ezt a szörnyű tragédiát


2017. febr. 1. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában szűz lányokat nem vizsgálnak meg így. Hasi UH. Ha muszáj, akkor lehet pl. végbélen keresztül tapintásos vizsgálat és hüvelyi UH is szintén a végbélben. Na, hát az sem lehet túl kellemes.

De szerintem ez teljesen attól függ, hogy mi volt a lány baja. Ha életmentő beavatkozás kellett és ahhoz szükséges volt vizsgálat is, akkor lehet, hogy valóban indokolt volt.

Nem volt leírva a konkrét eset?

Egyébként sajnos valóban vannak érzékelten orvosok is. Végül is nem nekik fáj. De én általában olyanokkal találkoztam mindig, akik kíméletesek és együtt érzőek.

2017. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindennapi rosszullét lehetett, ha már mentőt kellett hívni hozzá. Biztos erősek lehettek a panaszai és nem belgyógyászati eset, ha rögtön a nőgyógyászhoz vitték. Nem tudjuk hogy mi volta baja, lehet, hogy sürgős beavatkozást igényelt, és a beteg hozzáállása nem volt a megfelelő, ami nem meglepő hiszen állítólag szűz volt és félt. Valószínűleg egy még nagyobb bajt próbáltak ezzel megelőzni. Bízom ebben a verzióban inkább. Amennyiben tényleg ok nélkül feszítették szét olyan durván szegényt akkor meg r******* meg az az orvos amelyik ezt tette!
2017. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt a kérdést lehet jobb lenne elolvasni.Nem csak nekünk,neked is.Az hogy egy gyereket a leírtak szerint megvizsgálnak az súlyos problémára utalhat.Nem kell ezen felháborodni.Elég nagy baja lehet,ha így kellett megvizsgálni.Miért rúgnák ki ezért ?Mert megvizsgált egy gyereket,akinek feltehetőleg súlyos gondja van ?

Ha kiírsz egy ilyen kérdést,akkor kérlek gondold át.Nem véletlen kellett így megvizsgálni.Egy nőt is így vizsgáltak meg,mert rettenetesen fájt a gyomra közelében.Megvizsgálták,na és mit találtak ?Egy óvszert :/

Akármilyen baja lehet,és ezt előttem is leírták.Fogadd el és kész.

2017. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkinek nem akarom összetörni a lelki világát, de a nőgyógyászaton szoktak szűz lányokat kacsával (ez az eszköz neve amivel kifeszítik a hüvelyt) vizsgálni. Nem ritka eset. Max ha szól az illető, hogy szűz, akkor próbál óvatosabb lenni az orvos, de kacsát akkor is használ a vizsgálathoz.
2017. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szüzeket végbél illetve ha muszáj ujjal legvégső esetben a legkisebb méretű vizsgáló eszköz...



magánál volt megtagadta a vizsgálatot ami jogában áll..kijelentette,hogy szűz ennek ellenére lefogják és a hüvelyébe vezetnek egy eszközt (már bocs de nálam ez már nemierőszakkal vetekszik..hiszen akarata ellenére történt az amit leírtam..ezek után azon sem csodálkoznék ha rögtön a legnagyobbat tuszkolta volna belé az a kegyetlen "ember" )

az ilyeneknek nincs helye a szakmában!


nem volt nőgyógyászati problémáról szó abban a hozzászólásban..de ha még lett volna baja is olyan téren ezt nem lehet megtenni!

2017. febr. 1. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen, persze, és ott voltál, láttad, va "csak mesélték"? Tudod, sokan hajlamosak drámakirálynőt játszani, vagy kitalálnak abszurd hülyeségeket (itt elég sokkal találkozhatsz), hogy hergeljék a népet.


Egyébként meg, ha nagy gáz van (pl. feldugott magának valami baromságot), akkor senkit nem érdekel, hogy szűz a lány, igenis meg kell vizsgálni, akár akarata ellenére is.

Márpedig nyilván okkal lett rosszul, pl. TSS, vagy betett oda akármit, ami ezt okozta.

Az orvosok a szüzeknél csak indokolt esetben végeznek vaginális vizsgálatot, vagy igyekeznek a legkisebb kacsával. Ha ez megtörtént - kétlem -, annak nyomós oka volt, ami - ha nem teszik - a csaj életébe is kerülhet.

2017. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez olyan, mint a sürgősségi császár.

Hiába ellenkezik a nő, hogy ő márpedig kitolja a gyereket, ha az valamelyikük életét veszélyezteti, akkor azonnal megműtik, nem kérnek tőle beleegyezést.

2017. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint azt mondtam is, szűz lányokat is vizsgálnak kacsával... Nem tudom honnan indult az a tévhit, hogy szűzlány esetében nincs ilyen. Ha kenetet kell venni, azt csak kacsa használatával tudnak.
2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!