Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Úgy fáj a "hasam" -...

Panka08 kérdése:

Mi lehet? Úgy fáj a "hasam" - azaz szerintem a méhem-, mint amikor erősen megvan a menzeszem.4-5 napja tart ez. Meg ráz a hideg, de nincs hőemelkedésem. Csak rossz a közérzetem.

Figyelt kérdés
Utoljára 22.-én jött meg, tehát nem is középidőben alakult ki, hogy ráfogjam esetleg a peteérésre. Semmi más nincs (folyás etc..) Van valakinek valami ötlete? Kissé fusztrált vagyok már tőle...

2017. febr. 2. 10:01
 1/1 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok épp. Tegnap volt az első alkalom hogy fel tudtam kelni az ágyból.. Pisilesnél érzel fájdalmat? Ha igen akkor mihez hasonlítanád? Kisugárzik valamerre?

Szerintem kezdésnek ha tudsz Menj el a háziorvoshoz ő vénykötelessel megpróbál segíteni Esetleg vizeletmintára elküld. Én ma voltam és ez történt de nekem kötelező lesz nőgyógyászhoz mennem (első alkalom)😣😭😭 lehet neked is kell majd. Szurkolok, hogy csak a peteérés miatt legyen!

2017. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!