Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? (Többi lent)

Ez mitől lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma jött meg és ekkor olyan erős fájdalmaim vannak, hogy nem tudok kimászni az ágyból. Ilyenkor be szoktam venni egy fél algopirint, de ma ez nem hatott. Egy óra múlva leszaladtam a gyógyszertárba és vettem Algoflex m-et és rögtön bevettem. Ez hatott, de fél órára rá melegem lett és hányingerem. Ez a menstriációtól vagy a 2 gyógyszer együtt való megevésétől lehet?

2017. febr. 2. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél algopirin felnőtt embernek nemigen használ, nem véletlenül tartalmaznak a tabletták annyi hatóanyagot, amennyit. Mindkét gyógyszer hőcsökkentő fájdalomcsillapító, az agy hőközpontjára is hat, aminek következtében a szervezet azt érzi, hogy hőt kell leadnia, amit a perifériás vérerek kitágításával tud (melegérzet). Jobban jártál volna, ha kis kupica pálinkát iszol.
2017. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 16 éves vagyok...
2017. febr. 2. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!